Re: цензії
- 09.01.2025|Богдан СмолякПодвижництво, задокументоване серцем
- 07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-ФранківськВолодимир Полєк – жива енциклопедія
- 03.01.2025|Віктор ВербичОбітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
- 02.01.2025|Галина Максимів, письменницяПро вибір ким бути: ножицями чи папером
- 31.12.2024|Михайло ЖайворонМіж рядками незвіданих тиш
- 31.12.2024|Галина Максимів, письменницяПодорож, яка змінила світ на краще
- 30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськFemina est…
- 30.12.2024|Віктор ВербичКоли любов триваліша за життя
- 30.12.2024|Петро Білоус, доктор філології, професор«Небо єднати з полем...»
- 18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськНотатки мемуарного жанру
Видавничі новинки
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
- У "НІКА-Центр" виходять книги Ісама Расіма "Африканський танець" та Карама Сабера "Святиня"Проза | Буквоїд
- Ігор Павлюк. "Бут. Історія України у драматичних поемах"Поезія | Буквоїд
- У Чернівцях видали новий роман Галини ПетросанякПроза | Буквоїд
- Станіслав Ігнацій Віткевич. «Ненаситність»Проза | Буквоїд
- Чеслав Маркевич. «Тропи»Поезія | Буквоїд
Події
Топ-10 вересня від Ozon.ru
«Буквоїд» пропонує огляд десяти художніх книжок, які у вересні користуються найбільшою популярністю у відвідувачів інтернет-крамниці Ozon.ru.
Олександра Марініна. «Життя після життя»
Розбите люстерко на грудях, сережка, вирвана з вуха — своєрідна «візитна картка» вбивці. Хто вбив цих двох поважних жінок — маніяк, одержимий похмурим легендами роду Вяземських чи його витончений імітатор? Всі версії незмінно заходять у глухий кут. Бізнесмен, чиї починання в зв´язку з цими злочинами знаходяться під загрозою, вирішив вдатися до допомоги приватного детектива. Так Анастасія Каменська опинилася в провінційному Томіліні. Так-так, полковник міліції у відставці Каменська тепер працює в приватному детективному агентстві, і це розслідування — її дебют. Тепер за її спиною немає могутнього та впливового відомства, і це якось незвично. Але від Насті, як і раніше, потрібно вміння розмовляти і слухати, систематизувати факти, інтуїтивно — а це вершина її «розшукове таланту» — вибирати вірний напрям пошуків. Словом, відкривати всі двері, які зустрічаються на шляху. Адже за однією з них знаходиться істина.
Олег Тіньков. «Я такий як усі»
Олег Тіньков — людина, яка заснувала і з мільйонними прибутками продала чотири різних бізнеси (торговий, пивний, виробництво заморожених продуктів і велокоманду) зайнявся банківською справою. Чи такий він «як всі»? Чому сам так говорить про себе? Його біографія — частина непростого й не самого блискучого періоду в житті нашої країни, і в тому числі того самого «покоління сорокарічних», яке зараз прийшло до влади і бізнес-еліти Росії.
Біографія, дійсно, жива — пряма мова, від першої особи. Категорично і по-простому. Це розмова і звернення. Є поради — як приятелеві, як на духу. Не повчання. Просто думки і деякі висновки — про себе і про життя.
Слава Се. «Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці»
Він сам непоказний здоровань, чия чоловіче самотність пахне хом´ячком (який живе під ванною), і захоплюється майже неприступними сумними жінками (легкими на поцілунок).
Єдиний в Прибалтиці сантехнік, який грає в академічному театрі. Веде блог в ЖЖ, вміє смажити м´ясо і вирощувати на вікні цибулю.
Хто це — сам Слава Се? Або його герой? Та й чи Слава Се він?
Стіг Ларссон. «Дівчина з татуюванням дракона»
Стіг Ларссон – сенсація світового книжкового ринку, нова зірка на небосхилі європейської літератури, талановитий шведський письменник і журналіст, який став феноменально популярним завдяки своїй трилогії «MILLENUIM», що відкрив для читачів всього світу новий формат сучасної якісної прози.
Стіг Ларссон посів 1-е місце в рейтингу найпопулярніших авторів за опитуваннями європейських читачів у 2009 році, розділивши його зі Стефані Майер.
Загадка юної родички, яка зникла сорок років тому, не дає спокою вже немолодому промисловому магнатові, і ось він робить останню в своєму житті спробу — доручає розшук журналістові Мікаелю Блумквісту. Той береться за безнадійну справу радше для того, аби відвернутися від власних неприємностей але незабаром розуміє: проблема - складніша, аніж видається на перший погляд.
Як пов´язана давня подія на острові з декількома вбивствами жінок, що трапилися в різні роки в різних куточках Швеції? При чому тут цитати з Третьої Книги Мойсея? І хто, врешті-решт, здійснив замах на життя самого Мікаеля, коли він підійшов до розгадки дуже близько? І вже тим більш він не міг передбачити, що розслідування приведе його до справжнього пекла серед ідилічно мирного містечка.
Стіг Ларссон. «Дівчина, яка підривала повітряні замки»
Лісбет Саландер вирішує помститися своїм ворогам. Не лише кримінальним елементам, які бажають їй смерті, але й уряду, який кілька років тому майже зруйнував її життя.А ще треба вирватися з лікарні, де її тримають під охороною, вважаючи небезпечною психопаткою, і домогтися, щоб її ім´я зникло зі списку підозрюваних у вбивстві.
Тому їй не обійтися без допомоги журналіста Мікаеля Блумквіста. Тільки його викривальна стаття може струсити шведське суспільство, сполошити уряд і спецслужби. Тоді у Лісбет буде шанс розпрощатися з минулим і домогтися справедливості.
Анна Гавальда. «Ковток свободи»
«Ковток свободи» — це розповідь про чудові вихідні. Про зустріч брата з улюбленими сестрами, про їх веселу втечу із сімейного свята, про поїздку до замку в гості до молодшого брата Венсана, про пригоди «прекрасної четвірки», про луарські вина, про взаєморозуміння, про радість життя, про творчість, про кохання.
Елізабет Гілберт. «Їсти, молитися, любити»
... «Їсти, молитися, любити» — книга про те, як можна знайти радість там, де не чекаєш, і як не потрібно шукати щастя там, де його не буде. За визначенням.
... Сучасна книга про сучасну жінку для якої їсти, молитися, любити — означає отримувати задоволення від життя...
Леонід Парфьонов. «Намєдні. Наша ера. 1991-2000»
Четвертий том «Намєдні» — про 90-ті роки, дійсно революційне десятиріччя, коли змінилися країна і лад. Ці імена, поняття, явища в нашому словнику — з 90-х: біржі та бомжі, Земфіра та Зюганов, «Газель» та Гайдар, Діана та дефолт, Черномирдін та Чечня, шансон та Шойгу, Пєлєвін та Путін, «Балтика» та «Баунті», Акунін та «аська». 90-е будуть потім називати «лихими», вони й справді промчали лихо, досі вражаючи своїм драматизмом і різноманітністю. Але без них не було б «благословенних» 2000-х. Найбільший і найбільш перероблений у порівнянні з телеверсією том «Намєдні» містить понад 500 фотографій, кадрів з фільмів, кінохроніки та інших ілюстрацій.
Стіг Ларссон. «Дівчина, яка грала з вогнем»
Друга книга з циклу MILLENNIUM — суперпопулярної в усьому світі трилогії шведського письменника Стіга Ларссона
Пізно ввечері у своїй квартирі застрелено журналіста та його подругу — людей, які вивчали канали постачання до Швеції секс-рабинь зі Східної Європи. Серед клієнтів цього бізнесу помічені представники владних структур. Отже, цілком зрозуміло, яким колам була вигідна смерть цих двох.
Мікаель Блумквіст починає власне розслідування загибелі своїх колег та друзів і раптом дізнається, що у вбивстві підозрюють його давню знайому Лісбет Саландер, найдивнішу дівчину у світі, схильну грати з вогнем — наприклад, заливати його бензином. У Швеції триває полювання на «вбивцю-Психопатку», але Лісбет не боїться кинути виклик будь-кому — і мафії, і громадськими структурам, і самій смерті
Елізабет Гілберт. «Законний шлюб»
«Їсти, молитися, любити» закінчується історією про те, як під час своєї подорожі на Балі Елізабет Гілберт зустріла розлученого бразильця Феліпе (Жозе Нуньєса). Цілий рік Феліпе і Гілберт підтримували «міжміський зв´язок». Дев´яносто днів бой-френд Гілберт провів поряд з нею в Америці, а решту всього часу вони жили окремо або подорожували разом по світу.
Навесні 2006 року пара повернулася до США. Прямо в аеропорту Далласа супутник Елізабет був затриманий. Представник митниці роз´яснив Феліпе, що він може знову в´їхати в країну тільки у разі, якщо одружиться на своїй американській подрузі.
Весь наступний рік Елізабет Гілберт провела у вигнанні разом з Феліпе, вона багато читала про шлюб. З роздумів Гілберт на цю тему і народилася книга...
Додаткові матеріали
- Топ-10 серпня від Ozon.ru
- Топ-10 липня від Ozon.ru
- Топ-10 червня від Ozon.ru
- Топ-10 травня від Ozon.ru
- Топ-10 квітня від Ozon.ru
- Топ-10 березня від Ozon.ru
- Топ-10 лютого від Ozon.ru
- Топ-10 січня від Ozon.ru
- ТОП-20 книжок від мережі «Є»
- ТОП-20 книжок від мережі «Є»
- Топ-10 найбільш популярних книжок за версією чернігівського КМЦ «Інтермеццо»
- Опубліковано рейтинг найбільших світових видавців
- ТОП-10 книжок від BookLand
Коментарі
Останні події
- 12.01.2025|08:23«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
- 11.01.2025|21:35«Де моє хутро»: історія про силу прийняття вперше презентували у Львові
- 11.01.2025|09:00«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»
- 10.01.2025|14:39У Луцьку відбудеться театралізоване дійство «вірші. хліб. вино»
- 10.01.2025|07:49«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Візитівка»
- 09.01.2025|07:59«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Обрії»
- 08.01.2025|08:18«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»
- 07.01.2025|08:20«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Хрестоматія»
- 06.01.2025|23:16«Колір граната» повертається у кіно до Дня народження генія Параджанова
- 06.01.2025|23:13У «Видавництві 21» вийшла друком нова благодійна книжка письменника Андрія Мероника