
Re: цензії
- 03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро«Був на рідній землі…»
- 02.09.2025|Віктор ВербичКнига долі Федора Литвинюка: ціна вибору
- 01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. СумиОдухотворений мегавулкан мезозойської ери
- 25.08.2025|Ярослав ПоліщукШалений вертеп
- 25.08.2025|Ігор ЗіньчукПравди мало не буває
- 18.08.2025|Володимир Гладишев«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
- 12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськПолтавська хоку-центричність
- 07.08.2025|Ігор ЧорнийРоки минають за роками…
- 06.08.2025|Ярослав ПоліщукСнити про щастя
- 06.08.2025|Валентина Семеняк, письменницяЧас читати Ганзенка
Видавничі новинки
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
- Сергій Фурса. «Протистояння»Проза | Буквоїд
- Мар’яна Копачинська. «Княгиня Пітьми»Книги | Буквоїд
- "Моя погана дівчинка - це моя частина"Книги | Володимир Гладишев, професор, Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти
- Джон Ґвінн. "Лють Богів"Проза | Буквоїд
Події
Результати дослідження всеукраїнського проекту «Ukrainian Reading Publishing Data 2018»
Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації.
Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації.
В умовах, коли Україна стає дедалі цікавішою для закордонних партнерів, таке представлення може стати профілем України на міжнародному видавничому ринку, стильним і функціональним представленням ринку, що динамічно розвивається та інтегрується у міжнародний європейський контекст.
Із повними результатами дослідження можна ознайомитись на офіційній сторінці проекту.
Організатори:
Культурно-видавничий проект «Читомо» — медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Це команда, що має понад 9-річний досвід роботи на видавничому ринку України, велику базу прямих контактів з директорами і топ-менеджерами українських і закордонних видавців. Ініціює опитування видавців щопівроку та складає аналітичні звіти.
Підручник.UA — платформа електронних підручників з системою аналітики та електронним щоденником, проект успішно впроваджений за підтримки Міністерства освіти.
Центр Разумокова – провідний недержавний аналітичний центр України, що здійснює дослідження державної політики, заснований 1994 року. Згідно з Рейтингом аналітичних центрів світу 2015, який щороку публікує Університет Пенсильванії, Центр Разумкова входить до п’ятірки найкращих аналітичних центрів Центральної і Східної Європи. Місія центру – сприяння становленню України як демократичної, правової, соціальної європейської держави, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості життя громадян, підвищенню міжнародного авторитету Української держави та реалізації її національних інтересів.
Інформація: Читомо
Додаткові матеріали
- Шевченків «Кобзар» переклали мовою їдиш
- Книжка Мішель Обами «Становлення» побила рекорд за кількістю продажів цього року
- Волинян запрошують озвучити книги для незрячих
- Читання книжок допомагає долати депресію
- У Києві покажуть виставу за п’єсою Шекспіра напередодні Нового року
- 7 грудня відбудеться прем’єра вистави за п’єсою Олега Сенцова
- Мінімалізм, інклюзивність та німецька якість: публічна бібліотека Гааги
Коментарі
Останні події
- 08.09.2025|19:3211 вересня стане відомим імʼя лауреата Премії імені Василя Стуса 2025 року
- 08.09.2025|19:29Фестиваль TRANSLATORIUM оголосив повну програму подій у 2025 році
- 08.09.2025|19:16В Україні з’явилася нова культурна аґенція “Терени”
- 03.09.2025|11:59Український ПЕН оголошує конкурс на здобуття Премії Шевельова за 2025 р
- 03.09.2025|11:53У Луцьку — прем’єра вистави «Хованка» за п’єсою іспанського драматурга
- 03.09.2025|11:49Літагенція OVO офіційно представлятиме Україну на Світовому чемпіонаті з поетичного слему
- 02.09.2025|19:05«Пам’ять дисгармонійна» у «Приватній колекції»
- 27.08.2025|18:44Оголошено ім’я лауреата Міжнародної премії імені Івана Франка-2025
- 25.08.2025|17:49У Чернівцях відбудуться XVІ Міжнародні поетичні читання Meridian Czernowitz
- 25.08.2025|17:39Єдиний з України: підручник з хімії потрапив до фіналу європейської премії BELMA 2025