Буквоїд

Результати дослідження всеукраїнського проекту «Ukrainian Reading Publishing Data 2018»

28.11.18 14:00 / Буквоїд
Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації.
Ukrainian Reading and Publishing Data 2018 – всеукраїнський масштабний проект, що покликаний представити зріз сучасного стану книговидавничого ринку та читацьких вподобань і тим самим надати об’єктивну інформацію, що вплине як на формування політики культурних інституцій, так і редакційних портфелів видавців, надасть матеріал для презентації українського ринку за кордоном в ефективному і візуальному форматі інфографічної презентації. В умовах, коли Україна стає дедалі цікавішою для закордонних партнерів, таке представлення може стати профілем України на міжнародному видавничому ринку, стильним і функціональним представленням ринку, що динамічно розвивається та інтегрується у міжнародний європейський контекст.  Із повними результатами дослідження можна ознайомитись на офіційній сторінці проекту. Організатори: Культурно-видавничий проект «Читомо» — медіа про книгу в усіх її проявах і про осмислене читання як трамплін, інструмент для самоосвіти та реалізації. Це команда, що має понад 9-річний досвід роботи на видавничому ринку України, велику базу прямих контактів з директорами і топ-менеджерами українських і закордонних видавців. Ініціює опитування видавців щопівроку та складає аналітичні звіти.  Підручник.UA — платформа електронних підручників з системою аналітики та електронним щоденником, проект успішно впроваджений за підтримки Міністерства освіти. Центр Разумокова – провідний недержавний аналітичний центр України, що здійснює дослідження державної політики, заснований 1994 року. Згідно з Рейтингом аналітичних центрів світу 2015, який щороку публікує Університет Пенсильванії, Центр Разумкова входить до п’ятірки найкращих аналітичних центрів Центральної і Східної Європи. Місія центру – сприяння становленню України як демократичної, правової, соціальної європейської держави, розвитку громадянського суспільства, підвищення якості життя громадян, підвищенню міжнародного авторитету Української держави та реалізації її національних інтересів. Інформація: Читомо
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/ukraine/2018/11/28/140048.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.