Re: цензії
- 08.08.2026|Юрій Горблянський, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української літератури імені академіка Михайла Возняка Львівського національного університету імені Івана ФранкаІсторична реконструкція націєтворчих змагань в ретроромані Юрка Вовка (Юрія Зилюка) «Передбачення Курта Зіберта»
- 06.08.2026|Віктор ПалинськийІноземець
- 04.08.2026|Тетяна Мороз, письменниця, книжкова оглядачка, бібліотекаркаСтрокате літо під однією обкладинкою
- 02.08.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун лікарка-психіатриня, психотерапевтка, письменницяПісля цієї книжки хочеться подзвонити мамі
- 02.08.2026|Ігор ЧорнийІнтриги, шпаги і любов
- 31.07.2026|Тетяна Іваніцька-Дячун, лікарка-психіатриня, PhD, психотерапевтка, письменницяЗакохатися в життя — означає повернутися до себе
- 29.07.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськБез миті немає вічности
- 26.07.2026|Ігор ЗіньчукУ полоні Чугайстра
- 22.07.2026|Юрій Горблянський, Львів–Зашків«ХТО ТАМ ПОВИС ТІМ’ЯЧКОМ ВНИЗ…»: про «діточі» вірші-«хулігани» для шибайголовних непосидюх…
- 21.07.2026|Валентина Семеняк, письменницяБути Небом ― це любити всіх
Видавничі новинки
- Павлюк Ігор. "Мезозой"Проза | Буквоїд
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
Події
Літературний Інтернет: Сайт Валерія та Наталі Лапікур
«Буквоїд» продовжує оглядати літературні портали та особисті сайти українських письменників. Сьогодні ми презентуємо офіційний сайт Валерія та Наталі Лапікур.
Сайт письменників складається з декількох, на перший погляд, звичних тематичних розділів (Творчий шлях; Що створили; Далі буде; Фотогалерея). Утім, відразу помітно, що наповнення цих розділів не є для подружжя звичайнісінькою формальністю. Тут поважають і цінують кожного відвідувача, бо сайт постійно оновлюється.
І чекають тут не лише дорослих читачів. Для дітей тут є окрема територія: рубрика Дорослим не заходити. Зізнаємось по секрету — ми, хоч і дорослі, а такі зазирнули туди. Там є і що почитати дітлахам, і як розважитись. А ще тут можна поставити питання письменникам, і неодмінно отримати відповідь — відверту і теплу.
До речі, на сайті можна не лише дізнатися про те, що відбувається (відбуватиметься) у творчому житті цього талановитого літературного дуету, а й навіть довідатися різноманітні рецепти приготування кави (рубрика Кава від Лапікурихи) чи якісь кулінарні секрети свекрухи Лапікурихи (рубрика Між нами, дівчатами).
«Ми раді вітати вас!» - одразу на головній сторінці запевняє подружжя, і це відчуває кожен, хто сюди потрапляє, бо такий душевний сайт можна зробити лише з любов’ю до людей. Стільки різноманітних цікавинок в цій скрині зі скарбами. Здається, що не просто на сторінці, а ніби в гостях у письменників побував. І піти з цього привітного дому надзвичайно важко.
Постійна адреса сайту: lapikura.com.ua.
Додаткові матеріали
- Літературний інтернет. Сайт Галини Пагутяк
- Літературний Інтернет: Сайт Лариси Денисенко
- Літературне ЖЖиття. Частина п’ята
- Літературне ЖЖиття. Частина четверта
- Літературне ЖЖиття. Частина третя
- Літературне ЖЖиття. Частина друга
- Літературне ЖЖиття. Частина перша
Коментарі
Останні події
- 11.08.2026|08:03«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Красне письменство»
- 10.08.2026|20:33BestsellerFest у Львові: спалені ворогом книжки, довжелезні черги по автографи і пів мільйона для «Азову»
- 10.08.2026|20:30Yakaboo Publishing видає книжку «Привиди Бахмута: спогади снайпера» — особисту історію командира легендарного підрозділу
- 10.08.2026|07:59«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Софія»
- 09.08.2026|10:54Моринці готуються до Ше.Fest: музика, театр і сучасна українська культура на батьківщині Шевченка
- 09.08.2026|08:22«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Візитівка»
- 08.08.2026|08:49«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Обрії»
- 07.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Минувшина»
- 06.08.2026|08:20«Книжка року’2026» Тиждень книжкової моди: Лідери літа у номінації «Хрестоматія
- 05.08.2026|11:26Понад 8 мільйонів книжок згоріли у Харкові: як допомогти українським видавництвам відновитися
