Re: цензії

20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
02.01.2025|Галина Максимів, письменниця
Про вибір ким бути: ножицями чи папером
31.12.2024|Михайло Жайворон
Між рядками незвіданих тиш
31.12.2024|Галина Максимів, письменниця
Подорож, яка змінила світ на краще
30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Femina est…
30.12.2024|Віктор Вербич
Коли любов триваліша за життя

Літературний дайджест

ТОП-7 книжок для набуття корисних навичок

Кіно, вино, фінансова грамотність та раціональне прибирання. 

Кіно, вино, фінансова грамотність та раціональне прибирання. Є навички, про необхідність оволодіння якими ми навіть не замислюємось, але одного чудового дня дізнаємося, що саме це — ключі до особистого успіху, популярності, задоволення. Що треба вміти, аби бути сучасною людною? Спробуємо дати свою інтерпретацію.
 
Тетяна Гордієнко, WoMo
 
 
Шлях до фінансової свободи
 
Гроші не роблять вас щасливими, але вони роблять вас більш вільними, впевнений фінансовий гуру Бодо Шефер. Важко з цим не погодитись. Годі уявляти собі щасливу людину, яка не є фінансово незалежною. Без боргів, без страху за завтрашній день, без упереджень щодо багатства. Звільнитися від стереотипів щодо грошей, навчитися заощаджувати розумно, збільшити дохід — все це абсолютно можливо. І заробити свій перший мільйон за сім років — теж. Починаймо вчитися фінансовій грамотності просто зараз!
 
Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей
 
Як ефективніше занотовувати думки та розробляти ідеї? Легко — за допомогою техніки візуального оформлення нотаток. Скетчноутинг допоможе концентруватися на головній ідеї за допомогою графічних зображень. Цей метод дійсно працює — тепер ви не забудете нічого із занотованого. При цьому абсолютно не важливо, наскільки добре ви вмієте малювати: відомий дизайнер Майк Роде навчить користуватися різними шрифтами, створювати композицію лише з декількох фігур, а головне — робити це швидко, щоб залишалося більше часу для чудових ідей.
 
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди
 
Ви поки не уявляєте собі, що значить не просто прибрати в хаті, а позбутися мотлоху, який душить і не дає жити — раз і назавжди. Марі Кондо — культова авторка, і її метод змінив життя багатьох людей по всьому світі. Звісно, краще не купувати мотлоху взагалі, але якщо вже маєте захаращені комори, балкони та шафи, то Марі Кондо навчить вас сортувати, викидати та упорядковувати речі, не нагромаджуючи непотрібного. Чарівний метод допомагає впорядковувати життя, не тільки полиці!
 
Вино. Курс Ендрю Джеффорда
Ендрю Джеффорд, «Віват»
 
«Істина в вині» — чули про таке? Чому ж не поринути у вивчення цієї стародавньої істини? Тим більше, що навчати нас буде Ендрю Джеффорд — один з найкращих знавців вина, багаторазовий переможець визначних світових премій Glenfiddich Award, Louis Roederer Champagne International Wine, World Food Media Award. Він проведе екскурсію до винних регіонів, розповість про найкращі сорти винного світу і навчить дегустації. Готові стати витонченими сомельє? Чудово, але пам’ятайте, що відомий латинський вислів має й повну версію: «Істина у вині не раз тонула».
 
Прорив у швидкості читання. Книжка за день — це реальність
Пітер Камп, «Наш Формат»
 
Час — це гроші. Але читати для особистісного розвитку та освіти — дуже важливо. Де ж брати цей дорогоцінний ресурс часу? Як щодо опанування навичок швидкісного читання? Автор книжки наводить вражаючі приклади: американський президент Теодор Рузвельт устигав «ковтнути» книжку перед сніданком, інвестор Ворен Баффет прочитує по 500 сторінок щодня, засновник Microsoft Білл Ґейтс щотижня перегортає останню сторінку цікавого йому видання. Камп, який вивчає тему швидкісного читання та засвоєння матеріалу понад 20 років, запевняє, що вам також під силу мистецтво скорочитання. Перші результати — за тиждень.
 
Пиши сильно
упорядник Litosvita, «Pabulum»
 
Інтернет надав можливість багатьом людям поділитися своїм досвідом та ідеями з іншими. Проте, не всі знають, як це зробити ефективно. Сильні тексти — запорука ефективності. Відомі літератори дають теоретичні та практичні поради щодо написання гарних текстів: від художньої літератури до нон-фікшену, статей та комерційних постів. Ця чудова книга — справжній воркбук зі вправами, творчими інструментами та порадами, зібраними центром літературної освіти LITOSVITA, який реалізував більше ста навчальних програм з письменницької майстерності.
 
Вечір з кіно
Олег Яськів, «Фоліо»
 
Світ кіно — це захоплива паралельна реальність, у якій варто навчитись орієнтуватися. Тим більше, що взаємозв’язки між світом кіномистецтва та нашим світом речей та людей не завжди очевидні. Це наш світ надихає на певні ідеї сценаристів та режисерів, чи це ми запозичуємо з кіно тренди, фрази, персонажів? Вдала спроба цікавого, оригінального, філософського кіноаналізу, яка допоможе вам дізнатися  про фільми майже двохсот режисерів різних континентів і періодів історії кіно, а відтак, і зрозуміти краще і усю сучасну культуру.


Додаткові матеріали

ТОП-15 книжок, назви яких змусять зазирнути під обкладинку
ТОП-5 кулінарних книжок з рецептами української кухні
ТОП книжок про транспорт і мандри
ТОП найцікавіших екранізацій 2019 року
ТОП-10 романів 2018 року
ТОП-10 книжкових новинок, які будуть цікавими для рівнян
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

22.01.2025|11:18
Англійське чаювання з Генрі Маршем: говоримо, мотивуємо, донатимо
22.01.2025|11:16
«Інше життя» від Христини Козловської вже в книгарнях-кав’ярнях та на сайті
22.01.2025|09:24
«Основи» перевидають фотокнигу balcony chic Олександра Бурлаки, доповнену фотографіями з 2022–2024 років
20.01.2025|10:41
Розпочинається прийом творів на VІI Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея
17.01.2025|11:04
Топ БараБуки: короткий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року
15.01.2025|10:48
FRANKOPRIZE 2025: Комітет розпочав прийом заявок
12.01.2025|20:21
Філософські есе Олега Кришталя крізь призму відгуків
12.01.2025|08:23
«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
11.01.2025|21:35
«Де моє хутро»: історія про силу прийняття вперше презентували у Львові
11.01.2025|09:00
«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»


Партнери