Головна\Події\Зустрічі

Події

27.11.2017|13:45|Буквоїд

Книгарня «Є»: Розклад зустрічей 27 листопада - 3 грудня

Пропонуємо розклад заходів у книгарнях «Є» 27 листопада - 3 грудня.

Київ (вул. Лисенка, 3)

27 листопада, 18:30 – Як вийти з-під влади «Демона політики», в чому цінність критичного мислення, як чинити спротив маніпуляціям і чи спроможні ми творити власну історію – йтиметься на дискусії довкола роману Іво Брешана «Астарот».

28 листопада, 18:30 — Пізнайте голову Українського інституту національної пам’яті Володимира В’ятровича під несподіваним кутом зору – як автора короткої прози. Запрошуємо на зустріч-інтерв’ю з відомим істориком.

29 листопада, 18:30 — Більшовицький популізм несе в собі численні спокуси і небезпеки. Долучіться до нового проекту Книгарні «Є» «Діалоги про…», в рамках якої відбудеться інтелектуальна розмова істориків Станіслава Кульчицького та Лариси Якубової.

30 листопада, 18:30 – Тотальне домінування чоловіків над жінками у не такій вже й антиутопічній перспективі – ось те, що приваблює читачів і читачок роману Маргарет Етвуд «Оповідь служниці». Обговорити цей твір, що знову став бестселером після недавньої екранізації, можна буде на Читацькому клубі «ЛітАкценту». 

Вінниця (вул. Соборна, 89)

30 листопада, 18:00 – Наука може стати справжнім мистецтвом, якщо знайти досконалу візуальну і текстов у подачу. Саме такий продукт створюють автори науково-популярного журналу «Куншт», який буде презентовано вінничанам.

1 грудня, 18:00  – Мандрівний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA повертається. Запрошуємо на перегляд і обговорення фільму на екологічну і природозахисну тематику «Народжені бути вільними».

2 грудня, 12:00  – Трендом останніх років є дитячі вімельбухи – книжки-розглядалки. Найновіша радість для малих книголюбів – «Рік у Чарівній Країні». На «Дитячій суботі» ми не тільки пізнаємо цей чудовий новий світ, але й нафантазуємо і намалюємо власних персонажів упродовж року.

Львів (просп. Свободи, 7)

30 листопада, 18:30 — Як це взяти наплічник, розміром з шафу, та піти шляхами, де на кожному кроці як не холод, то голод, то ведмеді? Дізнавайтеся на презентації книжки Білла Брайсона «Прогулянка лісами: двоє лінюхів проти дикої природи».

Дніпро (вул. Глінки, 15)

27 листопада, 18:30 – Поет дорослішає, поезія також. Галина Крук презентує свою збірку, котра «Доросла», а наголос кожен зможе поставити сам, почувши й прочитавши її вірші.

28 листопада, 18:30  – Бездомні та відкинені суспільством люди створили нову модель соціального підприємництва та змінили розуміння благодійництва. Про історію руху «Емаус» і про його українські сторінки розповість відомий в усьому світі український письменник Андрій Курков.

30 листопада, 18:30  – Штампування історичних міфів і привласнення чужих досягнень – багатосотлітня практика російської ідеологічної машини. Про значну частину таких конструктів розповість Володимир Селезньов.

Запоріжжя (просп. Соборний, 137)

29 листопада, 18:30 – Штампування історичних міфів і привласнення чужих досягнень – багатосотлітня практика російської ідеологічної машини. Про значну частину таких конструктів розповість Володимир Селезньов.

30 листопада, 18:30 – Дике Поле – ідеальна локація для захоплюючих пригод! Приходьте на зустріч з авторкою таких історій Ярославою Дегтяренко.

1 грудня, 19:00 – Одразу два класнючих дитячих автори – Оксана Куценко та Іван Андрусяк завітають на зустріч з маленькими читайликами.

2 грудня, 12:00 – Найтрепетніше для солдата – отримати листа від маленьких українців. Приходьте з дітворою на виготовлення листівок для воїнів АТО.

Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 6)

28 листопада, 14:00 — Ми досі знаємо так мало про час і його властивості… Для того, щоб поринути у новий карколомний світ, достатньо лише слідувати пораді Макса Кідрука: «Не озирайся і мовчи». Тож не вагайтеся і приходьте на зустріч з автором!

Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31)

27 листопада, 18:00 — Розмова про відверте з дітьми у ХХІ столітті – зовсім нескладна річ! Відкиньте упередження та стереотипи і приходьте на цікаву розмову про Це.

2 грудня, 12:00 — «Магда і вітер» – це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться! Долучіться до цієї захоплюючої історії разом з її авторкою Іриною Мориквас.

2 грудня, 14:00 — «Чудо-Восьминіжки» творять справжні дива! Тримання щупалець восьминіжки, які дуже схожі на пуповину, допомагає малюку почуватися більш спокійно та захищено, подібно до того, як дитина почувалася в лоні матері. Приходьте на майстер-клас з виготовлення цікавих поробок.

Луцьк (вул. Лесі Українки, 30)

Усі сім днів луцька Книгарня «Є» прийматиме Тиждень документального кіно від Мандрівного фестивалю Docudays! Розклад показів:
27 листопада, 19:00 — «Природа мого серця» (Фінляндія, Німеччина; 2016; 59 хв).

28 листопада, 19:00 – «Домашні ігри» (Великобританія, Україна, Франція; 2017; 17 хв), «У пошуках кращої долі» (Німеччина; 2016; 17 хв), «Я не тутешня» (Литва, Чилі; 2016; 26 хв).

29 листопада, 19.00 – «Народжені бути вільними» (Великобританія, Росія; 2017; 74 хв).

30 листопада, 19:00 – «Укриття» (Україна; 2016; 21 хв). 

1 грудня, 19:00 – «Intro» (Росія; 2016; 30 хв), «В іншому світі» (Польща, 2016; 26 хв). 

2 грудня, 18:00 – «Щоденник» (Україна; 2016; 34 хв), «Боротьба Джамали» (Швеція; 2017; 29 хв). 

3 грудня, 18:00 – «Dixie Land» (Латвія, Україна, Німеччина; 2016; 60 хв). 

Рівне (вул. Короленка, 2)

2 грудня, 12:00 — В одному кролячому сімействі підростають милі, але дуже спритні кроленята. Частина з них точно прибіжить на «Дитячу суботу», щоб почитати веселі історії та намалювати аквагрим.

2 грудня, 14:00 – «Сторожова застава» стала справжнім кінохітом в Україні! Приходьте на обговорення книжки Володимира Рутківського, яка стала основою фільму, і отримайте шанс виграти примірник!

Суми (вул. Соборна, 44)

29 листопада, 18:30 – Про непрості взаємини людини і Країни чи не найінтенсивніше вийде поговорити з майстром гострих запитань та інтелектуальних провокацій Остапом Дроздовим. Запрошуємо!

Тернопіль (вул. Валова, 5-9)

29 листопада, 18:00 –Проблема паліативної допомоги – не така локальна, як здається на перший погляд. Відкрийте для себе світ людей, котрі навіть за крок від смерті можуть знайти опору серед оточуючих, на презентації соціального арт-проекту та ілюстрованої збірки «Parasol».

30 листопада, 18:00 – Серед приємних моментів життя трапляються особливі, такі, як наприклад глінтвейн дорогою на Говерлу. Про подібні маленькі радощі йтиметься на зустрічі з поетом Василем Карп’юком

2 і 3 грудня, 16:00 – Запрошуємо школярів на цікаві й насичені «Пригоди у Країні програмування»! Ви гарантовано дізнаєтеся і навчитеся масу нового зі світу комп’ютерів.

Харків

27 листопада, 19:00, вул. Сумська, 3) – Про непрості взаємини людини і Країни чи не найінтенсивніше вийде поговорити з майстром гострих запитань та інтелектуальних провокацій Остапом Дроздовим. Запрошуємо!

28 листопада, 18:30, вул. Сумська, 3 – Поет дорослішає, поезія також. Галина Крук презентує свою збірку, котра «Доросла», а наголос кожен зможе поставити сам, почувши й прочитавши її вірші.

29 листопада, 18:30, вул. Сумська, 3 – Бездомні та відкинені суспільством люди створили нову модель соціального підприємництва та змінили розуміння благодійництва. Про історію руху «Емаус» і про його українські сторінки розповість відомий в усьому світі український письменник Андрій Курков.

30 листопада, 17:00, вул. Сумська, 3 – Якщо краєм вуха почуєте про «ситуацію “нуль”», мерщій біжіть до Книгарні «Є», щоб дізнатися, як з неї вибрався письменник Володимир Єшкілєв.

2 грудня, 18:00, вул. Сумська, 3 – В Україні 1918-1925 років існувало потужне ліве антиколоніальне мислення, представлене видатними іменами. Канадсько-український дослідник Степан Величенка здійснив справжній прорив у дослідженні цієї білої плями – і радо поділиться своїми відкриттями на зустрічі з харків’янами.

3 грудня, 18:00, вул. Сумська, 3 – Навіть після 295 років з дня свого народження Григорій Сковорода залишається свіжим, актуальним культурним героєм сьогодення. Приходьте на обговорення його постаті, і світ гарантовано вас не вміймає! 
2 грудня, 15:00 (вул. Пушкінська, 50/52) – Настольні ігри манять передусім живим спілкуванням, і це відчує кожен, хто прийде на нашу «Дитячу суботу».

Хмельницький (вул. Проскурівська, 2)

28 листопада, 19:00 – Шанувальники ДнД та космічних опер, Марвелів-Дісі та Ґендальфо-Ґеральтів! Приходьте на мегалекцію Марини Лавренчук про гіків, косплеєрів та коміксових фанатів.

30 листопада, 18:00 – Краєзнавець Ігор Западенко запрошує витягнути цікаві ґудзики з проскурівської шухляди і дізнатися про таємниці минулого міста..

1 грудня, 18:00 – Наука може стати справжнім мистецтвом, якщо знайти досконалу візуальну і текстов у подачу. Саме такий продукт створюють автори науково-популярного журналу «Куншт», який буде презентовано хмельничанам.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери