Головна\Події\Конкурс

Події

25.04.2016|10:52|Буквоїд

Найгарнішою в Україні стала книга про чоловіків, жінок та дітей

На фестивалі «Книжковий Арсенал», що проходив 20-24 квітня, визначили переможця конкурсу на найкращий книжковий дизайн цього літературного сезону.

Ним стала збірка поезій «Чоловіки, жінки і діти» Юлії Мусаковської від «Видавництва Старого Лева». Візуальне оформлення цієї книги створили художники із творчої майстерні «Аґрафка» – Романа Романишин і Андрій Лесів.

Павло Гудімов, один із членів журі та куратор мистецьких проектів «Книжкового Арсеналу» вважає, що не всі видавництва, які мають гарні книжки, подалися на конкурс. «Приємно, що є стовідсоткові лідери, які працюють з дизайном і серед великих, і серед маленьких видавництв. Але цей асортимент як для багатомільйонної країни – навіть не крапля в морі», – сказав він.

На конкурс надійшло близько 80 заявок, з яких журі на чолі з арт-директоркою мюнхенського видавництва VerlagC.H.Beck Констанце Бернер обрало 10 фіналістів. «Це книжки, які, на мою думку, цілком можуть бути цікавими на міжнародному рівні», – переконана Констанце Бернер. 

До шорт-лісту потрапили «Тіні забутих предків» видавництва «АртБук», «Шапочка і кит» Катерини Бабкіної, «Кримінальній кодекс України», ілюстрований Микитою Кравцовим, книга «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930» від видавництва «Родовід» та інші.

Конкурс на найкращий книжковий дизайн проходив за ініціативи «Книжкового Арсеналу» і Goethe-Institut в Україні  та за підтримки Франкфуртського книжкового ярмарку і фонду Buchkunst .

 Інформація:  CultprostirДодаткові матеріали

Юлія Мусаковська: «Відбулося перетворення всієї нації — в нашу глину заклався залізний каркас».
«Чоловіки, жінки і діти»: від справжнього не втекти
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери