Інфотека - письменники

Щербаченко Тетяна

Народилася на Луганщині 21 лютого близько тридцяти років тому в родині вчителів.

Працювала вчителькою, прибиральницею, коректором, журналістом, книжковим оглядачем, редактором, відзначувалася в різноманітних конкурсах, вже з десять років друкується з поезією та прозою у різноманітних періодичних і неперіодичних виданнях, пише дисертацію в Інституті літератури НАН України… 

Проблема творчого самовизначення перестала бути актуальною лише з виходом першої книжки для дітей (2006) та роботою головним редактором найкращого (вже, на жаль, почилого) українського дитячого журналу «Соняшник». Мета -- стати Дитячим Автором. 

Енциклопедія для дівчаток «Панночка» отримала друге місце серед книжок своєї номінації рейтингу «Книжка року» (2007) й витримала вже кілька перевиданнь (усього близько 35 тис. прим.) Друга книга, «Пуп землі, або Як Даринка віт рятувала» (Серія «Сучасна дитяча проза») вийшла друком у видавництві «Грані-Т». Це оповідання про ліричну й розумну бешкетницю Даринку та її друзів – тварин, дітей та диваків. 

Зараз працює над дитячим «етнографічним фентезі» на матеріалі української міфології, збіркою віршів для дітей та втілює в життя нові пізнавально-розважальні видавничі ідеї для панночок. 
Має двох доньок.
Член Асоціації українських письменників.

Основні твори:

«Русалії» (2000 р., поетична збірка);

«ЗмієLOVE, я Твоя» (2005 р., поетична збірка);

«Панночка» (2006 р., художньо-пізнавальна енциклопедія);

«Мій Роман» (2007 р., роман);

 Партнери