Інфотека - письменники

Мусіхіна Лілія

автобіографія

Народилась 21 вересня 1978 року у Тернополі, де проживаю і тепер.

Закінчила, як і всі діти, школу, потім – відділення «Художнє оформлення» Тернопільського кооперативного технікуму, а тоді продовжила навчання на філологічному факультеті Тернопільського національного університету ім. Володимира Гнатюка.
Навчання в інституті згадую як роки наполегливої праці і захопленого ковтання книг. Щиро вдячна всім, хто траплявся на моєму шляху у роки дитинства і юності, бо так чи інакше, кожен вклав щось своє, неповторне. 
Починаючи десь із 2008 року веду активну експедиційну та пошукову діяльність, вивчаючи духовну складову національної культури. З окремими результатами моїх досліджень можна ознайомитися у збірниках наукових статей, на сторінках журналу «Берегиня», у народознавчих календарях «Знахар» (ВІД «Діана+»). Особливо захоплює мене культура замкнутих етнографічних регіонів, де люди найповніше зберігають свою культурну ідентичність. Велика моя любов – гуцули і Гуцульщина. Хотіла б подякувати всім моїм респондентам за ті зернинки правічних знань, з якими вони зі мною, а відтак і з усіма вами поділилися. Мусимо гідно пронести свічечку нашої культури через життя і передати її наступним поколінням, тому, тому, не дивлячись ні на що, БУДЬМО, дорогі мої!

2012 року вийшли друком книги «Магія гір. Чарівне в житті гуцулів» у видавництві «Навчальна книга - Богдан» та «Магія українців устами очевидця» у видавництві  «Зелений пес». Готую до друку компаративний календар народних та християнських свят на наступний рік «Золотий корінь»
Цим займається видавництво «Мандрівець») і «Звірослов. Міфологема тваринного світу» у видавництві «Навчальна книга- Богдан». Пишу далі. Зараз намагаюсь розібратися з формуванням системи харчових табу та усім, що стосуєтиься тіла та тілесності (дітонародження, культура інтимного життя, поховальна обрядовість тощо).
Роботи вистачає. Чесно.Партнери