Re: цензії

16.12.2018|Анжела Дмитрів, вчитель української мови та літератури старших класів
Гра в реальність
14.12.2018|Ольга Рєпіна, м. Дніпро
Парадигма безмежного серця
12.12.2018|Тетяна Зінченко
Ти будеш сильним, переможцем, Лицарем відваги і добра! Бо це можливо!
11.12.2018|Світлана Лупаренко
Світ очима підлітка
10.12.2018|Броніслав Май, доктор гуманітарних наук (Польща)
Віршовані запитання
04.12.2018|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Великі чари маленької книжечки
03.12.2018|Ольга Рєпіна, м. Дніпро
Модерні психологізми або свободавибору
01.12.2018|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Вказування шляху до віри
30.11.2018|Діляра Шкурко
Звідки вона це знає?!
28.11.2018|Олеся Кізима
«Допомагай і надалі тим, хто цього потребує, і ти завжди почуватимешся щасливою»

Інфотека - письменники

Чернінькі Олена і Юлія

Сестри Чернінькі народились у вельми творчій сім´ї: батько - художник (дизайнер інтер´єру), мати - музикант, бандуристка, бабуся і дідусь - театральні актори.

Змалечку дівчата були оточені  творчими людьми й богемною атмосферою. Любов до мистецтва прогресувала в сестрах з року в рік у всіх напрямках. Музика, література, хореографія, живопис, фотографія...  Усе це створило яскравий міксовий антураж та наклало  певний відбиток у подальшому інтелектуальному та творчому  розвитку сестер ...

Олена Чернінька закінчила Львівську комерційну академію, але дуже швидко зрозуміла, що професія економіста - не для неї. Згодом закінчила ще й ЛНУ ім. І.Франка (факультет культури та мистецтв),  і після кількарічної праці артистки у Національній академічній хоровій капелі  України «Трембіта» (м. Львів),  тепер відкрила фотостудію. Фотографією захопилась десять  років тому.

- У кожній людині, на яку дивлюся через об´єктив фотоапарата,- зізнається Олена,  - вбачаю героя чи героїню ймовірної книги, картини, кінострічки або історичного персонажа.

Юлія Чернінька  у  2005 році закінчила ЛНУ ім.І .Франка (факультет культури та мистецтв). Шість років пропрацювала у Національній академічній хоровій капелі  України «Трембіта» на посаді артистки капели,   і на даний момент знову навчається у ЛНУ ім. І.Франка на кафедрі журналістики. Любить природу, подорожувати. Захоплюється написанням віршів й вважає, що навіть у маленький  римований  твір  можна вкласти глибокий зміст та душевні переживання автора.

Писати романи сестри Чернінькі почали давно. «Хутір Розбещених Душ» - їхня перша книга, що у 2010 році вийшла з друку у Літературній Агенції «Піраміда».

У 2011 році побачив світ роман «Вілла Райські Пташки» і збірка поезії «Колись давно, як ще дерева говорили...», а 2012 році  - роман «RеанімаціЯ або легіон А».Партнери