Re: цензії

28.11.2023|Юлія Сільчук, філолог, поетеса, літературний критик
Епоха як камінь спотикання
22.11.2023|Віктор Вербич
Благословення вистражданою любов’ю
22.11.2023|Галина Максимів, Прикарпаття
Ця книга – славень життю
19.11.2023|Михайло Жайворон
Жіноча поезія на війні
18.11.2023|Інна Ковальчук
Інтеграли непоборності
15.11.2023|Ігор Чорний
На секретній службі Її Величності
05.11.2023|Ярослав Поліщук
Щирість божевільного року
02.11.2023|Тетяна Дігай, Тернопіль
Всі жанри добрі, крім нудного
01.11.2023|Надія Мориквас
Мій танець спійманої рибини
Писане серцем

Інфотека - видавництва

«Вища школа»

25 червня 1968 року спільним наказом Комітету по пресі при Раді Міністрів УРСР та Міністерством вищої та середньої спеціальної освіти УРСР з метою задоволення потреб вищих і середніх спеціальних навчальних закладів у друкованих виданнях та поліпшенні їх якості було створено видавництво «Вища школа».

Видавництво зароджувалось у руслі політики Петра Шелеста, прибічника українізації суспільного життя, і повинно було забезпечувати студентів україномовною літературою.
12 квітня 1973 року Постановою Ради Міністрів УРСР видавництво було внесено як головне до складу Республіканського видавничого об’єднання «Вища школа», до якого належали видавництва державних університетів міст Києва, Харкова і Львова (теперішні «Либідь», «Основа» і «Світ»).
У грудні 1989 року в зв’язку з реорганізацією видавничого об‘єднання і відповідно до спільного наказу Держкомвидаву УРСР і Мінвузу УРСР було зареєстровано окреме видавництво під назвою «Вища школа».
Видавництво «Вища школа» було створене з метою забезпечення українських студентів навчальною літературою, написаною рідною мовою. Починаючи з 70-х років панівне становище в Україні займає російська книжка. Незважаючи на це, видавництво продовжує дотримуватися поставленої мети. Сьогодні понад 90% усієї друкованої продукції видається державною мовою. Ця політика залишається незмінною.
Нині у видавництві «Вища школа» опрацьовують літературу з економіки і фундаментальних наук, філології і суспільних наук, природничих наук і медицини. Досвідчені редактори, коректори, кваліфіковані фахівці відділу комп’ютерної підготовки оригіналів забезпечують високу якість книжкової продукції та відповідність її оформлення сучасним стандартам у галузі книговидання.
За книжками «Вищої школи» навчалося не одне покоління українських студентів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, шкіл. За 37 років існування видавництва було випущено понад 10 тис. назв загальним накладом більше 80 млн! Нині видавництво «Вища школа» випускає підручники, посібники з усіх галузей знань для старшокласників, учнів коледжів, абітурієнтів, студентів вищих навчальних закладів усіх рівнів акредитації. Особлива увага приділяється створенню підручників і навчальних посібників з нових дисциплін, передбачених навчальними програмами.
До підручників з різних галузей знань для учнів шкіл, професійно-технічних училищ та абітурієнтів належать такі видання, як навчальні посібники “Біологія” за редакцією В.Мотузного, “Українська мова для абітурієнтів” Г.Козачук, підручник “Англійська мова для повсякденного спілкування” В. Шпака.
Значною популярністю серед студентів та фахівців користуються навчальні посібники “Загальна психологія” та “Задачі з курсу загальної психології” П.М’ясоїда, “Українське ділове мовлення” С.Шевчук, “Стилістика української мови” за ред. Л.Мацько.
Видавництво «Вища школа» є постійним учасником всеукраїнських та міжнародних книжкових виставок-ярмарок. Автори понад 30 підручників, випущених видавництвом за весь час його існування, удостоєні Державної премії України в галузі науки і техніки.
З другого півріччя 2003 року видавництвом «Вища школа» та Інститутом політичних і етнонаціональних досліджень НАН України започатковано періодичне наукове громадсько-політичне видання “Історичний журнал”. Це одне з небагатьох видань в Україні, присвячене новітнім дослідженням з вітчизняної та світової історичної науки та політології. “Історичний журнал” затверджено постановою президії ВАК як фахове видання зі спеціальностей “Політичні науки” та “Історичні науки”.
Видавництво «Вища школа» – це:

досвід, здобутий десятиліттями сумлінної праці висококласний колектив авторів, редакторів, художників, інших фахівців 37 років гарантованої якості навчальної літератури!

Книжкову продукцію видавництва можна придбати через мережу роздрібної книжкової торгівлі, а також безпосередньо в магазині видавництва за адресою:
вул. Гоголівська, 7 г, м. Київ, 01054.
Відділ збуту: тел. (044) 486-31-02, 486-37-44.
Діючі ціни на книжкову продукцію вказуються у прайс-листі, який оновлюється не менш ніж один раз на місяць. Прайс-лист можна отримати за факсом (044) 486-32-44, поштою або у відповідь на звернення електронною поштою: v_skola@i.com.ua

Керівництво
Директор – Півень Віра Василівна
тел/факс (044) 486-33-05
Заступник директора - Сулківський Олег Анатолійович
тел. (044) 486-37-42

Головна редакція
В.о. головного редактора – Канівець Леся Євменівна
Заступник головного редактора – Мусієнко Тамара Михайлівна
тел. (044) 486-35-33

Відділ збуту
Завідувач відділу – Притаманна Валентина Іванівна
тел. (044) 486-37-42

Менеджери з продажу
тел. (044) 486-31-02
тел/факс (044) 486-32-44

Магазин
режим роботи: понеділок-четвер – з 9:00 до 18:00 год.
п´ятниця – з 9:00 до 16:45
перерва – з 12:45 до 13:30

Виробничий відділ
завідувач відділу – Мірошниченко Ольга Михайлівна
тел. (044) 486-37-44

Бухгалтерія
головний бухгалтер – Хмiль Наталья Викторiвна
тел.: (044) 486-31-73, 486-80-02

Контактні дані

Адреса: вул. Гоголівська, 7г, м. Київ, 01054
Email: v_skola@i.com.ua
веб-сайт: www.vyshcha-shkola.com.ua

Видавничі новинки

Клариса Пінкола Естес. «Жінки, що біжать з вовками. Архетип Дикої жінки у міфах та легендах»
Антоніна Оксанич, Наталя Біда, Олександра Сидорченко. «Розумію тебе! Як виховувати дітей без крайнощів»
Пауло Манчіні, Лука де Леоне. «Святий Миколай вирушає на відпочинок»
Дитяча книга | Буквоїд
Пауло Манчіні, Лука де Леоне. «Святий Миколай вирушає в космос»
Дитяча книга | Буквоїд
Вернер фон Гейденстам. «Проща святої Бірґітти»
Проза | Буквоїд
Сергій Троян. "Грані війни: мережевий щоденник історика"
Книги | Буквоїд
Алла Киридон, Сергій Троян. “Українська пастка для російського Левіафана”
Книги | Буквоїд
Микола Дорошко. “Геноцидні війни Леніна – Сталіна – Путіна в Україні”
Книги | Буквоїд
Людмила Тарнашинська. «Україна в огні». Війна 2022 крізь призму Довженка: 100 днів протиСТОяння
Книги | Буквоїд
Збірка репортажів Мартіна Поллака та Крістофа Рансмаєра з’явиться в українському перекладі
Книги | Буквоїд


Партнери