Re: цензії
- 20.01.2025|Олександра СалійПароль: Маньо
- 16.01.2025|Ігор ЧорнийБориславу не до сміху
- 09.01.2025|Богдан СмолякПодвижництво, задокументоване серцем
- 07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-ФранківськВолодимир Полєк – жива енциклопедія
- 03.01.2025|Віктор ВербичОбітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
- 02.01.2025|Галина Максимів, письменницяПро вибір ким бути: ножицями чи папером
- 31.12.2024|Михайло ЖайворонМіж рядками незвіданих тиш
- 31.12.2024|Галина Максимів, письменницяПодорож, яка змінила світ на краще
- 30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськFemina est…
- 30.12.2024|Віктор ВербичКоли любов триваліша за життя
Видавничі новинки
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
- У "НІКА-Центр" виходять книги Ісама Расіма "Африканський танець" та Карама Сабера "Святиня"Проза | Буквоїд
- Ігор Павлюк. "Бут. Історія України у драматичних поемах"Поезія | Буквоїд
- У Чернівцях видали новий роман Галини ПетросанякПроза | Буквоїд
- Станіслав Ігнацій Віткевич. «Ненаситність»Проза | Буквоїд
- Чеслав Маркевич. «Тропи»Поезія | Буквоїд
Події
Радіо Культура мовитиме наживо 35 годин на "Книжковому Арсеналі"
22-26 травня Радіо Культура мовитиме наживо на майданчику "Сцена прямого ефіру" в рамках ІХ Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал".
22-26 травня Радіо Культура мовитиме наживо на майданчику "Сцена прямого ефіру" в рамках ІХ Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал".
"Для Суспільного мовлення вже стала традицією присутність на "Книжковому Арсеналі". Радіо Культура цього року планує провести понад 30 годин прямих ефірів на "Сцені прямого ефіру" на території "Книжкового Арсеналу". Новинкою цьогорічної присутності стане робота на два напрями водночас: усі наші ефіри можна буде слухати наживо, а також офлайн, як-от публічні інтерв’ю чи дискусії просто на глядацьких місцях нашої локації. Важливою подією для всієї команди нашого радіо стали експериментальні формати. Цього року вперше ми запропонуємо наживо послухати читання радіоп’єси, дві аудіокнижки й поетичні читання. Організацією цих спеціальних читань опікуються Світлана Свиридко-Сєрова та Олена Гусейнова, решту ефірів забезпечать наші продюсерки Діана Чорноус і Юлія Чаплінська. До всіх етерів долучається команда лінійних ведучих Радіо Культура, котрі просто на "Книжковому Арсеналі" матимуть змогу говорити з відомими письменниками (і не тільки) про найцікавіші книжки фестивалю",— зазначає продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.
Також цього року в межах програми "Книжкового Арсеналу" відбудеться кураторська програма Ірини Славінської "Говорить Київ". У ній слухачі Суспільного зможуть почути програми виїзної студії наживо в ефірі Радіо Культура, а відвідувачі матимуть змогу побачити на власні очі, як створюють контент на радіо.
"Маю за честь знову працювати в команді кураторів "Книжкового Арсеналу". Відчуваю ностальгію, згадуючи свій перший досвід роботи в команді мрії 2012 року. У моїй цьогорічній кураторській програмі відлунюють ці спогади. "Говорить Київ" — це програма до 95-річчя Українського радіо. У ній знайшлося місце для розмов про культуру в медіа, токсичні й нетоксичні медіа, а також про мовлення на тимчасово окуповані території. Важливою частиною програми стануть суто мистецькі події: уже згадані читання у форматах радіоп’єси, аудіокнижки й поетичного читання. Вишенька на торті — прем’єра наживо п’єси "Палата №7" Дмитра Тернового. Ця п’єса посіла друге місце на конкурсі "Радіодрама UA/UK", організованому спільно з Мистецьким Арсеналом, British Council та Українським радіо. Тішуся, що саме "Книжковий Арсенал" стане майданчиком для такої важливої прем’єри", — зазначила продюсерка Радіо Культура Ірина Славінська.
Протягом програми "Говорить Київ" заплановано такі події:
22 травня
О 17:00 — дискусія про культуру в медіа. Тему обговорять журналістки Валентина Клименко, Євгенія Нестерович і виконавчий продюсер UA: КУЛЬТУРА Лук’ян Галкін. Модераторка — Ірина Славінська.
О 19:00 — читання радіоп´єси "Палата №7" Дмитра Тернового із числа переможців конкурсу "Радіодрама UA/UK". Координаторка — Світлана Свиридко-Сєрова.
23 травня
О 12:00 у програмі "Третій дзвінок" ведуча Наталія Грабченко запросить до виїзної студії головну наукову співробітницю Інституту проблем сучасного мистецтва Ганну Васеловську, продюсерку Радіо Культура й авторку радіовистав і радіофільмів Неллю Даниленко та кураторку літературних програм "Мистецького Арсеналу" Оксану Щур, щоби поговорити про унікальне поняття радіодрама: що це і як працює.
О 18:00 відбудуться читання "Радіо нашої тахікардії" — спеціальний ефір програми "Поезія на радіо Культура". Координаторка — Олена Гусейнова.
24 травня
О 16:10 у спеціальному випуску програми "Права людини понад усе" буде порушено тему токсичних і нетоксичних медіа, а також роботи радіо як одного з медіа, котре може запобігти інформаційному шуму і якому найбільше довіряють громадяни (за дослідженнями ЄМС). Ведуча Ірина Славінська буде говорити про це з генеральним продюсером Суспільного радіо Дмитром Хоркіним, головною редакторкою Київського бюро Радіо Свобода Інною Кузнєцовою й головною редакторкою Громадського радіо Тетяною Трощинською.
О 18:00 відбудеться дискусія "Радіомовлення на окупованих територіях", спікерами якої стануть продюсер Українського радіо Юрій Табаченко (котрий свого часу опікувався роботою переміщеного суспільного радіо "Голос Донбасу"), журналістка Українського радіо та членкиня правління Громадського радіо Вікторія Єрмолаєва, журналіст і ведучий "Донбас.Реалії" Денис Тимошенко.
25 травня
О 13:00 народний артист України і ведучий програми "Вечірня колисанка" на Радіо Культура Василь Чорношкур читатиме наживо улюблених "Тореадорів з Васюківки" Всеволода Нестайка в програмі "Аудіокнижка". Координаторка події — Світлана Свиридко-Сєрова.
О 18:00 про українську класику та українських літературних класиків говоритиме з Яриною Цимбал ведуча Радіо Культура Наталка Писанка.
26 травня
О 13:00 народний артист України Олег Комаров зачитає наживо в програмі "Аудіокнижка" оповідання Григора Тютюнника. Координаторка події — Світлана Свиридко-Сєрова.
О 18:00 про українську класику й поезію на радіо слухачі зможуть почути в ефірі, який проведе Наталка Писанка.
О 19:00 про топ-7 книжок "Книжкового Арсеналу" розповість ведуча Олена Гусейнова в спеціальному ефірі програми "Книжкова Лавка ТОП-7".
Локація "Сцена прямого ефіру", де розміщено виїзну студію Радіо Культура, передбачає не лише заплановані дискусії в межах програми "Говорить Київ", а й живі ефіри в щоденних лінійних передачах.
Нагадаємо, Радіо Культура вперше провела виїзні розмовні ефіри поза студією саме під час "Книжкового Арсеналу" 2018 року. Це стало логічним продовженням роботи, що її команда регулярно проводить під час виїзних трансляцій із Будинку звукозапису Українського радіо, київської опери, харківської філармонії та інших знакових національних майданчиків. Адже Українське радіо працює там, де наші слухачі й глядачі.
Інформація: UA українське радіо
Додаткові матеріали
- Програма «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ» на IX Міжнародном фестивалі «Книжковий Арсенал»
- На Варшавському книжковому ярмарку представлять польський переклад роману Олега Полякова
- Життя у слові й боротьбі
- У Львові відбудеться Дитячий форум
- 29 відомих митців приїдуть до Полтави на Міжнародний поетичний фестиваль Meridian Poltava
Коментарі
Останні події
- 22.01.2025|11:18Англійське чаювання з Генрі Маршем: говоримо, мотивуємо, донатимо
- 22.01.2025|11:16«Інше життя» від Христини Козловської вже в книгарнях-кав’ярнях та на сайті
- 22.01.2025|09:24«Основи» перевидають фотокнигу balcony chic Олександра Бурлаки, доповнену фотографіями з 2022–2024 років
- 20.01.2025|10:41Розпочинається прийом творів на VІI Всеукраїнський конкурс малої прози імені Івана Чендея
- 17.01.2025|11:04Топ БараБуки: короткий список найкращих дитячих і підліткових видань 2024 року
- 15.01.2025|10:48FRANKOPRIZE 2025: Комітет розпочав прийом заявок
- 12.01.2025|20:21Філософські есе Олега Кришталя крізь призму відгуків
- 12.01.2025|08:23«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
- 11.01.2025|21:35«Де моє хутро»: історія про силу прийняття вперше презентували у Львові
- 11.01.2025|09:00«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»