Re: цензії

09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
02.01.2025|Галина Максимів, письменниця
Про вибір ким бути: ножицями чи папером
31.12.2024|Михайло Жайворон
Між рядками незвіданих тиш
31.12.2024|Галина Максимів, письменниця
Подорож, яка змінила світ на краще
30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Femina est…
30.12.2024|Віктор Вербич
Коли любов триваліша за життя
30.12.2024|Петро Білоус, доктор філології, професор
«Небо єднати з полем...»
18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
Головна\Події\Премії

Події

18.09.2018|17:06|Буквоїд

Названі лауреати Міжнародного літературного конкурсу ім. де Рішельє

Письменники Тетяна та Сергій Дзюби стали лауреатами Міжнародної літературної премії ім. Михайла Булгакова (на Міжнародному літературному конкурсі імені де Рішельє: Україна, м. Одеса – Німеччина, за 2018 рік).

Пані Тетяну відзначено за збірки віршів «Акомодація до часу» (Україна) і «Танок Саломеї» (Канада). Пана Сергія нагороджено за книжку містичних оповідань «Ловець снів» і повість «Привид». Також Сергій Дзюба отримав Міжнародну літературну премію імені Ільфа і Петрова за збірки літературних пародій «Любов з тролейбусом», «Зима така маленька, мов японка» та «Кожній жінці хочеться... на Марс». А ще Тетяна і Сергій одержали відзнаки «Діамантовий Дюк» : у поезії – за книжки «Розмова чоловіка і жінки» (Польща), «Вибрані вірші» (США), «На сріблястій долоні вічності» (Болгарія), «Остання кочівля любові» (Казахстан) і «Місто Зима» (Білорусь); а пана Сергія нагороджено і в публіцистиці – за документальний роман «Доля людини. Микола Дейкун».

Немало відзнак на нинішньому конкурсі імені де Рішельє здобули члени Міжнародної літературно-мистецької Академії України, яка об’єднує знаних письменників, перекладачів, науковців, журналістів та громадських діячів із 55-ти держав (очолює її Сергій Дзюба).

Нагороду «Діамантовий Дюк» отримали – в поезії : Олег Гончаренко – за книжку «Нова братина», Михась Пазняков (Білорусь) – за збірку «Тепло ромашкової завії» і Галимкаір Мутанов (Казахстан) – за книгу «У ковчезі часу». А в прозі цією почесною нагородою відзначені Роллан Сейсенбаєв (Казахстан) – за роман «Нічні голоси» та оповідання «День, коли обрушився світ» і Ак Вельсапар (Швеція – Туркменістан) – за його роман «Помста роду Лисиці».

Почесну міжнародну медаль Генріха Бьолля (Німеччина) одержали: знані українські письменники: Василь Слапчук – за роман «Та сама курява дороги», Михась Ткач – за книгу прози «У проміжках дерев», Станіслав Маринчик – за книгу нарисів «Сузір’я талантів» і Віталій Леус (посмертно) – за книги прози «Долі конем не об’їдеш» і «Серцю не накажеш». Також цю нагороду отримав і поет Анатолій Аврутін із Білорусі – за визначну творчу діяльність та редагування яскравого і популярного журналу «Новая Немига литературная».

Почесною міжнародною медаллю Лесі Українки відзначені: Рісто Василевскі (Сербія) – за збірку віршів «Серце кола», Ярослав Савчин – за збірку «Для двох сердець...» та поетичну творчість, Олександр Сенчик – за значну благодійну діяльність, Людмила Шутько (Італія) – за книгу оповідань «Як подружитися з часом?» і Тетяна Жилінська (Білорусь) за виявлення яскравої творчої індивідуальності у публікаціях останніх років.

А переможцями Міжнародних літературних Олімпійських ігор (взяли участь понад 300 авторів із 25 держав світу) стали Василь Слапчук та Олег Гончаренко. Щиро вітаємо наших лауреатів!

Організатор конкурсу імені де Рішельє – Міжнародна асоціація діячів літератури і мистецтва «Глорія» (Німеччина – Україна), яку очолює прозаїк, поет, журналіст, мистецтвознавець Олена Ананьєва. Нагородження лауреатів відбулося нещодавно в Одесі.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери