Re: цензії

24.04.2025|Вероніка Чекалюк, науковець, кандидат наук із соціальних комунікацій
«До співу пташок» Олега Кришталя як наука одкровення
21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
12.04.2025|Андрій Содомора
І ритмів суголосся, й ран...
06.04.2025|Валентина Семеняк
Читаю «Фрактали» і… приміряю до себе
05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
«Ненаситність» Віткація
30.03.2025|Ігор Чорний
Лікарі й шарлатани
Пісня завдовжки у чотири сотні сторінок
11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. Кременчук
Жінкам потрібна любов
Головна\Події\Презентації

Події

17.10.2020|21:17|Буквоїд

Вийшов друком новий детективний роман Андрія Кокотюхи «Розбите дзеркало»

Чернігів, сто років тому. В своєму домі вбито відомого в губернії адвоката. Вбивця не пожалів усю його родину. Трагедія стала прокляттям будинку. Чернігів, наші дні. Містом ширяться чутки – прокляття падає на тих, хто переступить поріг старого аварійного будинку. Свідчення тому – низка загадкових смертей. Кожне наступне тіло знаходять біля розбитого дзеркала.

Така інтрига нового детективного роману Андрія Кокотюхи «Розбите дзеркало». Книга стала спеціальною новинкою осіннього сезону серед пропозицій «Клубу Сімейного Дозвілля». Для автора це черговий невеличкий ювілей – 80-та книга його авторства. 

Про це йдеться на сайті Андрія Кокотюхи.

А загалом від осені 2014-того року, відколи почався неофіційний відлік українського культурного Ренесансу, побачило світ 40 пригодницьких та детективних творів Кокотюхи, не рахуючи перевидань. Тож у середньому в Україні виходить 6 романів Андрія Кокотюхи щороку. І далі буде. 

– До 2014-того я свідомо уникав «серійності» чи «серіальності», – пояснює автор. – Якщо герой книги, яку читаю, продовжує жити ще в двадцяти наступних, інтрига й напруга, як на мене, втрачається. За нього не переживаєш, бо точно виживе. Але щойно українське книговидання після перемоги Майдану почало активно й навіть агресивно відвойовувати в російської книги простір, український читач захотів книжкових серіалів. Потрібен свій герой, якого полюбиш і на зустріч із яким чекаєш знову. Тому я переключився на серії. 

«Розбите дзеркало» – так само перший детектив з нового циклу «Павутиння мороку». Вже з назви зрозуміло: це будуть детективи з елементами містики, один із улюблених жанрів українців. Але ще одна особливість – вперше Андрій Кокотюха пропонує в якості героїні жінку. Хоча наголошує: це чоловічий погляд на героїню, «жіночий» детектив із позиції чоловіка-автора. 

– Для мене зразками тут є Сідні Шелдон, Джеймс Паттерсон, частково – Жан-Крістоф Гранже і Франк Тільє. Ці автори найчастіше з тих, кого я читав та читаю регулярно, виводять на перші плани своїх історій жінок. Та дають їм у руки кермо не стільки детектива в буквальному розумінні цього слова, тобто – поліцейської службовиці, скільки героїні, яка переграє злочинців інтелектуально та домагається торжества справедливості. 

Раніше жінки вже були головними героїнями окремих готичних детективів Андрія Кокотюхи – «Легенда про Безголового» й «Темні таємниці». Також до кінця року видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» видасть перший роман «Життя на карту» вже з нового ретро-циклу «Київська сищиця». 

«Лихе око» – друга книга з циклу «Павутиння мороку» – пишеться вже і вихід заплановано на весну 2021 року.



Додаткові матеріали

08.09.2020|22:18|Події
Бібліотека для дітей: секрети новотворчості в умовах пандемії
13.07.2018|12:58|Події
Книжкова премія "Еспресо. Вибір читачів" представляє довгий список книжок номінації "Література для дорослих"
27.05.2020|14:47|Події
Андрій Кокотюха завершив роботу над ретро-романом "Голова з площі Пігаль"
17.03.2020|17:08|Події
Андрій Кокотюха завершив новий роман - ретро-детектив «Вигнанець і грішниця»
02.06.2019|14:53|Події
«Коронація слова» підіб´є підсумки року та анонсує Літературний Оскар
Київські сищики і одеські привиди – 5 книг кримінального чтива
коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

21.04.2025|21:30
“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
18.04.2025|12:57
Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
14.04.2025|10:25
Помер Маріо Варгас Льоса
12.04.2025|09:00
IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
06.04.2025|20:35
Збагнути «незбагненну незбагнеж»
05.04.2025|10:06
Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
05.04.2025|10:01
Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
05.04.2025|09:56
Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
30.03.2025|10:01
4 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
30.03.2025|09:50
У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая


Партнери