Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Головна\Події\Презентації

Події

31.03.2016|11:24|Буквоїд

Ольга Масалітіна презентувала «Корабель уяви»

Презентація відбулась на території коворкінгу для батьків із дітьми «Zelenka».

Це перша книжка письменниці у жанрі «дитяча проза», яку вона створила разом зі своєю молодшою донькою Алісою. Дівчинка народилася в Америці, у місті чудес Сан Франциско, тому «Корабель уяви» видається двома мовами – українською та англійською. Аліса Масалітіна не лише надихала, а і активно допомагала у розробці персонажів та створенні деяких розділів твору.

 

Активна участь дітей – 10-річної Аліси та 14-літньої Божени Когай, талановитого ілюстратора, для якої це стало першим досвідом подібного роду, стала безперечною «родзинкою» книжки «Корабель уяви». Письменниця Ольга Масалітіна зазначила, що знайти ілюстратора, який би зміг ідеально реалізувати задумані образи та передати атмосферу кругосвітніх мандрів і неймовірних пригод Кораблем уяви було доволі складно, і 14-літня Божена стала справжньою знахідкою!

 

Ідея книги чудово вписалася у простір, де проходила презентація: kids friendly open space «Zelenka» (http://www.zelenka.kiev.ua/) - це єдине в Києві місце, що дає можливість творити та відпочивати мамам разом із дітками. Саме тут, у затишній атмосфері, серед яскраво-зелених трав´яних вазонів, поряд із чарівним кораблем, зробленим із повітряних кульок, відсвяткували день народження «Корабля уяви»: із задуванням свічок на іменному торті, теплими вітаннями від друзів і партнерів проекту та щирими дитячими посмішками.

 

Модератором заходу стала українська поетеса, член Національної спілки письменників України та Незалежної асоціації журналістів, член Громадської ради при Міністерстві культури України Леся Мудрак. Будучи секретарем НСПУ по роботі з молодими авторами, поетеса як ніхто інший змогла гідно оцінити першу пробу пера письменниці в жанрі «дитяча проза». А як мама 5-річної дитини, Леся відмітила, що творити в цьому жанрі – непросте завдання, однак Ользі вдалося знайти власний стиль та створити не лише інтерактивну книжку із цікавим сюжетом, а і наповнити її пізнавальними фактами, що поглиблять знання дітей молодшого шкільного віку та заохотять їх до читання.

На захід завітали представники партнерів проекту: Юлія Веремко-Бережна від сайту для хороших батьків http://www.uaua.info/, С е р г і й Д з ю б а від журналу «Пізнайко» та Сніжана Луферцова, що представляє голландський бренд Kabrita - компанію по виготовленню унікальних дитячих сумішей на основі козиного молока. Всі гості були вражені тим, наскільки нетривіально та креативно пройшла презентація та відмітили, що всі проекти Ольги Масалітіної - це завжди свято дитинства і творчості!

 

«У мене дві найбільші любові у світі – це діти і книги. Тому для мене немає більшого щастя, ніж дарувати знання молодим матусям і радість - їхнім дітям!» - зізналася Ольга Масалітіна в інтерв´ю. І видання такої самобутньої книги для дітей, як «Корабель уяви» дійсно стало чудовим подарункам всім батькам України та їхнім діткам від талановитої української письменниці.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери