Інфотека - письменники

Масалітіна Ольга

Українська письменниця, громадський діяч, дійсний член Української бібліотечної асоціації, співзасновниця номінації «Найкращий твір серед дипломантів» Міжнародного конкурсу творів молодих літераторів «Гранослов».

Народилась 29 липня 1974 у Києві.

Серед творів письменниці – дитяча книга «Корабель уяви», енциклопедія для батьків «Ви та ваш малюк», що у 2013 році була видана мільйонним тиражем, книга «Книжечка-подсказочка для моей мамочки»,  «Пособие о самом счастливом малыше» та безліч інших видань, присвячених материнству і дитинству. 

Космополіт за світоглядом, письменниця довгий час мешкала закордоном і багато подорожувала. Мати двох дітей. Молодша донька Ольги Аліса народилася в США. Нині письменниця повернулася на Батьківщину, де відчуває зв’язок зі своїм корінням. Вважає, що ввібрала в себе любов до рідної землі і до своїх співвітчизників із молоком матері, адже історія родини Масалітіних у Києві нараховує більше 200 років. Предки письменниці багато чого зробили для свого рідного міста, приймали участь у його відбудуванні та духовному розвитку. «Моє покликання - дарувати знання молодим матусям і радість - їхнім дітям, адже виховуючи дітей, ми виховуємо майбутнє нашої країни», - переконана письменниця. 

Контактні дані

веб-сайт: masalitina.com/


Партнери