Re: цензії

22.04.2024|Ігор Чорний
Розтікаючись мислію по древу
08.04.2024|Ігор Чорний
Злодії VS Революціонери: хто кращий?
Леді й джентльмени, або «Лондонські хроніки» Місіс К
03.04.2024|Марта Мадій, літературознавиця
Фантасмагорія імперського пластиліну
28.03.2024|Ігор Чорний
Прощання не буде?
20.03.2024|Наталія Троша, кандидат філологічних наук
Світиться сонячним спектром душа…
У роздумах і відчуттях
20.03.2024|Валентина Галич, доктор філологічних наук, професор
Життєве кредо автора, яке заохочує до читання
20.03.2024|Віктор Вербич
Ніна Горик: «Ми всі тепер на полі битви»
18.03.2024|Ігор Зіньчук
Кумедні несподіванки на щодень
Головна\Події\Презентації

Події

22.07.2015|11:42|Буквоїд

Побачив світ черговий номер журналу «Літературний Чернігів»

У другому номері журналу за цей рік (№2 (70), 2015) подано поезії Олени О’Лір, Богдана Бастюка, Вячеслава Дьоміна, Любові Карпенко, Володимира Пащенка, а також поетів з Росії — євена Андрія Кривошапкіна та якута Івана Мигалкіна у перекладах Сергія Дзюби.

Проза представлена оповіданнями Олександра Забарного «Брати», Володимира Фриза «Повернення в юність», Віталія Леуса «Не того поля ягода», уривком з роману Віктора Божка «Небезпечний і незборимий». З циклом новел дебютує Богдана Вознюк.

У літературознавчих студіях часопис друкує статті Ніни Кочубей «Маленький крок на «вічнім шляху до Шевченка», Надії Савчин «Сюжетна-образна структура оповідань і новел Михася Ткача», Петра Сороки «Багатогранність творчого таланту: штрихи до мистецького силуету Левка Різника».

У рубриці «Твори українців за кордоном» кандидат історичних наук Тамара Демченко розмірковує над виданою в Чернігові книжкою «Моє життя» нашого земляка Павла Пришиби, який завершив своє «ходіння по муках» у США. В рубриці «Українознавство» Микола Ткач досліджує соціокультуру діяльності традиційних молодіжних об’єднань.

До письменницьких ювілеів часопис друкує статті Володимира Кузьменка «Розкрилля таланту» (про Любов Пономаренко) та Михася Ткача «Творець різножанрових романів» (про Олексія Брика).

Журнал рецензує збірку лірики  Володимира Сапона «Мама Ніні із Ніневії», монографію Оксани Гарачковської «Дивосвіт української літературної казки другої половини ХХ століття» та збірник «Обрядовий музичний фольклор Середньої Наддніпрянщини: жанрово-регіональна антологія».

На обкладинці часопису вміщено світлину альтанки Глібова у Седневі. 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери