Буквоїд

Побачив світ черговий номер журналу «Літературний Чернігів»

22.07.15 11:42 / Буквоїд
У другому номері журналу за цей рік (№2 (70), 2015) подано поезії Олени О’Лір, Богдана Бастюка, Вячеслава Дьоміна, Любові Карпенко, Володимира Пащенка, а також поетів з Росії — євена Андрія Кривошапкіна та якута Івана Мигалкіна у перекладах Сергія Дзюби.
Проза представлена оповіданнями Олександра Забарного «Брати», Володимира Фриза «Повернення в юність», Віталія Леуса «Не того поля ягода», уривком з роману Віктора Божка «Небезпечний і незборимий». З циклом новел дебютує Богдана Вознюк. У літературознавчих студіях часопис друкує статті Ніни Кочубей «Маленький крок на «вічнім шляху до Шевченка», Надії Савчин «Сюжетна-образна структура оповідань і новел Михася Ткача», Петра Сороки «Багатогранність творчого таланту: штрихи до мистецького силуету Левка Різника». У рубриці «Твори українців за кордоном» кандидат історичних наук Тамара Демченко розмірковує над виданою в Чернігові книжкою «Моє життя» нашого земляка Павла Пришиби, який завершив своє «ходіння по муках» у США. В рубриці «Українознавство» Микола Ткач досліджує соціокультуру діяльності традиційних молодіжних об’єднань. До письменницьких ювілеів часопис друкує статті Володимира Кузьменка «Розкрилля таланту» (про Любов Пономаренко) та Михася Ткача «Творець різножанрових романів» (про Олексія Брика). Журнал рецензує збірку лірики  Володимира Сапона «Мама Ніні із Ніневії», монографію Оксани Гарачковської «Дивосвіт української літературної казки другої половини ХХ століття» та збірник «Обрядовий музичний фольклор Середньої Наддніпрянщини: жанрово-регіональна антологія». На обкладинці часопису вміщено світлину альтанки Глібова у Седневі. 
Постійна адреса матеріалу: http://bukvoid.com.ua/events/pesentation/2015/07/22/114247.html
Copyright © 2008 Буквоїд
При повному або частковому відтворенні посилання на Буквоїд® обов'язкове (для інтернет-ресурсів - гіперпосилання). Адміністрація сайту може не розділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.