Re: цензії
- 16.01.2025|Ігор ЧорнийБориславу не до сміху
- 09.01.2025|Богдан СмолякПодвижництво, задокументоване серцем
- 07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-ФранківськВолодимир Полєк – жива енциклопедія
- 03.01.2025|Віктор ВербичОбітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
- 02.01.2025|Галина Максимів, письменницяПро вибір ким бути: ножицями чи папером
- 31.12.2024|Михайло ЖайворонМіж рядками незвіданих тиш
- 31.12.2024|Галина Максимів, письменницяПодорож, яка змінила світ на краще
- 30.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськFemina est…
- 30.12.2024|Віктор ВербичКоли любов триваліша за життя
- 30.12.2024|Петро Білоус, доктор філології, професор«Небо єднати з полем...»
Видавничі новинки
- Ігор Павлюк. «Торф»Книги | Буквоїд
- Вийшла антологія української художньої прози «Наша Перша світова»Книги | Іванка Когутич
- Олександр Ковч. "Нотатки на полях"Поезія | Буквоїд
- У видавництві Vivat вийшов комікс про Степана БандеруКниги | Буквоїд
- Корупція та реформи. Уроки економічної історії АмерикиКниги | Буквоїд
- У "НІКА-Центр" виходять книги Ісама Расіма "Африканський танець" та Карама Сабера "Святиня"Проза | Буквоїд
- Ігор Павлюк. "Бут. Історія України у драматичних поемах"Поезія | Буквоїд
- У Чернівцях видали новий роман Галини ПетросанякПроза | Буквоїд
- Станіслав Ігнацій Віткевич. «Ненаситність»Проза | Буквоїд
- Чеслав Маркевич. «Тропи»Поезія | Буквоїд
Події
Книгарня «Є»: Розклад зустрічей 19 – 25 лютого
Пропонуємо розклад заходів у книгарнях «Є» 19 – 25 лютого.
Київ (вул. Лисенка 3)
20 лютого, 19:00 – Як зобразити звук, передавши увесь спектр його барв? Як навчитися бачити не лише очима? Творча майстерня «Аґрафка» розкаже про свій чуттєвий диптих, котрий уже завоював численні вітчизняні та закордонні нагороди.
21 лютого, 19:00 — Домашня тваринка – не м’яка іграшка, а повноправний член сім’ї. Доведе це авторка нової веселої книги для собачників «Усміхаки» Лариса Денисенко.
Київ (вул.Хрещатик 46)
21 лютого, 18:30 — Липки завжди були престижним районом – і за царів, і за більшовиків, і за сучасності. На лекції києвознавця Павла Ковальова ви дізнаєтеся чимало цікавого з півторасотлітньої історії Липок.
22 лютого, 19:00 —Як цікаво починається щось масштабне від звичайних вирізок з газет та журналів і закінчується глянцевими шпальтами та іменами, які зрозумілі у різних країнах – розкаже редакторка видань про видатних жінок Світлана Привалова.
23 лютого, 18:30 — Серед безлічі можливих сюжетів у дебютній книзі Маркіяна Прохаська розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, безпеки та переховування, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя. Приходьте на знайомство з новим голосом сучасної літератури.
24 лютого, 15:00 — Свого часу на питання «Що таке феноменологія» Едмунд Гуссерль, якого вважають її засновником, відповідав: «Це я та Гайдеґер». Отож настала пора поговорити про чи не найвидатнішого філософа ХХ століття.
Київ (вул. Малишка, 2)
24 лютого, 12:00 — Веселі пригоди агента 009 захоплять кожного школяра – тож гайда до нас на «Дитячу суботу».
Львів (просп. Свободи, 7)
20 лютого, 18:30 — Війна змінює не тільки країну, але і її поетів. Анастасія Дмитрук відкриє слухачам свою гостросоціальну та щиру творчість про сучасний світ.
22 лютого, 18:30 — Легендарні подорожні книжки Тура Геєрдала «Фату-Хіва» та «Кон-Тікі» нарешті виходять українською! Рушаймо разом у дивовижні світи разом з видатним норвежцем!
Дніпро (вул. Глінки, 15)
21 лютого, 18:30 – Дослідники називають книжку Роберта Вільяма Чемберса «найважливішою в американській традиції горору», Говард Філіпс Лавкрафт захоплено відгукується про «Короля у Жовтому», а творці серіалу «Справжній детектив» складають пошану Чемберсові, наповнивши сюжет фільмів багатьма алюзіями на книжку. Відкрийте для себе світ найвишуканішого жаху!
22 лютого, 19:00 – До Міжнародного дня рідної мови кращого подарунку годі й шукати, як відвідати розмовний клуб від проекту «Безкоштовні курси вивчення української мови».
23 лютого, 18:30 – Загадковий рукопис книги про святого Миколая, який пов’язує долі двох людей на рейсі «Амстердам-Київ». Заінригувало? Тоді гайда на презентацію нового роману Галини Рис.
24 лютого, 13:00 – Дізнаватися більше про навколишній світ, розвивати світогляд та кругозір, «віртуально» мандрувати країнами надзвичайно важливо для дитини. Ми пропонуємо прогулянку цікавими словами польської мови.
Запоріжжя (просп. Соборний, 137)
22 лютого, 18:30 – Загадковий рукопис книги про святого Миколая, який пов’язує долі двох людей на рейсі «Амстердам-Київ». Заінригувало? Тоді гайда на презентацію нового роману Галини Рис.
23 лютого, 18:30 –Історія лікаря, професора, полковника поліції Всеволода Стеблюка, розказана від першої особи, не залишить байдужими нікого. Долучіться до знайомства з літописом буремних подій новітньої історії.
24 лютого, 12:00 – Акварельні фарби – одні з найулюбленіших у художників. Під пильним наглядом майстра Ірини Сажинської, яка відкриє таємниці роботи із аквареллю, разом з дітьми створимо свій власний шедевр.
Вінниця (вул. Соборна, 89)
21 лютого, 18:00 – «Топографічний опис Подільської губернії 1799 р. Вінницький, Ямпільський, Брацлавський повіти» – унікальне статистичне джерело з історії Східного Поділля, що містить відомості з демографії, економіки, географії краю, які дотепер були майже недоступними для дослідників. Юрій Легун розповість про найцінніше та найцікавіше з цього джерела.
22 лютого, 18:30 – Серед безлічі можливих сюжетів у дебютній книзі Маркіяна Прохаська розгортаються історії розквіту та занепаду, відчаю та надії, безпеки та переховування, поразки та рутинного переживання найбільшого щастя. Приходьте на знайомство з новим голосом сучасної літератури.
24 лютого, 12:00 – Часто дітвора задає цілком зрозуміле питання: «Де я був чи була, коли мене не було?». Наталка Малетич створила оригінальну й світлу історію про народження – і ми разом з нею почитаємо дивовижну книжку.
Володимир-Волинський (вул. Ковельська, 6)
24 лютого, 12:00 — Здавна українці по-особливому проводжали зиму і закликали весну. Під час «Дитячої суботи» ми ознайомимося із давніми народними традиціями та обрядами, а також побавимося у цікаві народні ігри.
Івано-Франківськ (вул. Незалежності, 31)
20 лютого, 18:00 —Наука може стати справжнім мистецтвом, якщо знайти досконалу візуальну і текстов у подачу. Саме такий продукт створюють автори науково-популярного журналу «Куншт», який буде презентовано іванофранківцям.
21 лютого, 18:00 — Українці, які обрали українську – це круто. Але ще крутішими є іноземці, які обрали українську. Приходьте на зустріч з ними і відчуйте унікальність нашої «солов’їної».
23 лютого, 18:00 — Завжди оригінальна, завжди актуальна – саме такою нам бачиться Леся Українка навіть через 147 років після її народження. Чекаємо усіх «лесеманів» на читаннях її найкращих творів.
24 лютого, 12:00 — Навряд чи знайдеться у світі щось популярніше за кубик Рубіка. Запрошуємо дітвору на майстер-клас зі складання магічного кубу, якого по світу вже продано понад 300 мільйонів.
Рівне (вул. Короленка, 2)
25 лютого 12:00 — Улюбленець малечі і їхніх батьків Паддінгтон найбільше тішить нас на сторінках книжок його творця Майкла Бонда. «Дитяча субота» запрошує на зустріч з милим ведмежатком.
25 лютого 14:00 – Це так обурливо, коли в тебе – купа обов’язків і жодних свобод! Як оголосити свою незалежність і довести свою відповідальність – дізнаєтеся з цікавої історії про непосидючу Джуді Муді.
Суми (вул. Соборна, 44)
24 лютого, 12:00 – Експертами з котознавства може бути тільки той, хто вже проштудіював супербестселер Галини Вдовиченко про «36 і 6 котів». Але навіть якщо ваша дітвора ще не читала цих веселих книжок – все-одно приходьте до нас.
Тернопіль (вул. Валова, 5-9)
19 лютого, 18:30 – Комусь важко в це повірити – але тернопільській Книгарні «Є» на Валовій виповнюється 7 років! Ця магічна цифра точно означає, що усім нашим друзям ми підготуємо незабутній вечір у колі найбільших книголюбів міста. Запрошуємо!
20 лютого, 18:30 – Містифікація міста приводить до «Урбамістики» – і саме так називається поетична збірка Уляни Галич, яку вона презентує тернополянам.
21 лютого, 18:30 – Провини, що тягнуться за нами… Помста і прощення… Втеча і пастка… Якщо ви вже достатньо заінтриговані, тоді не пропустіть показ фільму Адама Сміта в рамках серії «Нове британське кіно».
Харків
20 лютого, 17:00 (вул. Сумська, 3) – Автор, якого український читач по-справжньому відкрив лише після трагічних подій на Донбасі. Володимир Рафєєнко розкаже про злами долі та письма
20 лютого, 19:00 (вул. Сумська, 3) – Інклюзивність проявляється в рівних можливостях для людей з інвалідністю щодо вільного переміщення містом. Як у цьому напрямку може рухатися Харків – розкажуть активісти фестивалю ІнклюзіON.
21 лютого, 19:00 (вул. Сумська, 3) – Загадковий рукопис книги про святого Миколая, який пов’язує долі двох людей на рейсі «Амстердам-Київ». Заінригувало? Тоді гайда на презентацію нового роману Галини Рис.
22 лютого, 19:00 (вул. Сумська, 3) – Чак Поланік безперечно є культовим уже більше двадцяти років – і це спричинено передусім його оригінальним стилем письма. Дізнатися більше про місце автора в сучасному світовому літпроцесі можна буде на лекції-обговоренні Руслана Кулєшова.
23 лютого, 17:00 (вул. Сумська, 3) – Брестський мирний договір у став першим у Першій світовій війні і відіграв неабияку роль у подальших геополітичних трансформаціях. Що сталося далі і які наслідки цього договору відчуваємо навіть після 100 років? Про це – на обговоренні від «Просвіти».
25 лютого, 17:30 (вул. Сумська, 3) – Який дух криється за овіяною легендами постаттю, впевненою ходою, мовчазливою посмішкою? Дізнайтеся більше про справжнє обличчя Мустафи Джемілєва на показі знакового документального фільму Ахмеда Сарихаліла.
24 лютого, 13:00 (вул. Пушкінська, 50/52) – Мало хто вміє зазирнути в душу дитини так глибоко, як це робить Анджела Нанетті: недарма італійська літературна критика охрестила її «поетесою дитячих душ». Приходьте на знайомство з її дивовижними книжками.
Хмельницький (вул. Проскурівська, 2)
19 лютого, 18.00 – Як прочитати геть усе, але не гаяти час на книги? Можливо, за цим провокативним запитанням криється шлях до вироблення гарного смаку та вміння орієнтуватися в літературі. Чи справді це так, розповість на своїй лекції Микола Палига.
24 лютого, 12:00 – Джулія Дональдсон – сучасна британська письменниця, що у співавторстві з відомим ілюстратором Акселем Шеффлером створила цілу серію цікавих римованих історій. Ми познайомимося з відомим багатьом Ґруффало та веселою відьмою.
Коментарі
Останні події
- 15.01.2025|10:48FRANKOPRIZE 2025: Комітет розпочав прийом заявок
- 12.01.2025|20:21Філософські есе Олега Кришталя крізь призму відгуків
- 12.01.2025|08:23«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Красне письменство»
- 11.01.2025|21:35«Де моє хутро»: історія про силу прийняття вперше презентували у Львові
- 11.01.2025|09:00«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Софія»
- 10.01.2025|14:39У Луцьку відбудеться театралізоване дійство «вірші. хліб. вино»
- 10.01.2025|07:49«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Візитівка»
- 09.01.2025|07:59«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Обрії»
- 08.01.2025|08:18«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»
- 07.01.2025|08:20«Книжка року’2024». Парад переможців: Короткі списки номінації «Хрестоматія»