Re: цензії

20.07.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Небоземляни – діти світла серед нас
19.07.2024|Богдан Дячишин, Львів
Я і є памʼять – вічний
18.07.2024|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету ім.Стефаника
Літературознавчі візії Лариси Табачин
Знову – Селін, знову – війна
06.07.2024|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Верліброві філософеми Євгена Барана
28.06.2024|Сергій Постоловський
«Анатомія ненависті. Путін і Україна» Сергія Руденка. Книга для тих, хто хоче не тільки знати, але й зрозуміти
27.06.2024|Богдан Дячишин, Львів
«До світла, що у слові…» (Полілоги живого слова для дітей і дорослих)
20.06.2024|Віктор Вербич
Нора Ікстена: «Чи любов краща за життя?»
18.06.2024|Галина Максимів, Прикарпаття
Відкриваючи «Галактику Андромеди»
І рід, як сад

Інфотека - письменники

Малетич Наталя

Народилася 29 квітня 1979 року у Львові

Закінчила філологічний факультет Львівського національного університету ім. Івана Франка, (українська мова і література), працювала редактором літературних і дитячих передач Львівського обласного радіо, а також  - випусковим редактором у львівських  Інтернет-виданнях «Медіа-простір», ЗІК, ZAXID.NET (на сьогодні). Автор рецензій та інтерв’ю з письменниками і художниками.

Лауреат ІІ премії  Всеукраїнського конкурсу на найкращі прозові твори для дітей «Золотий лелека» 2008 року, результатом якого стала книга «Про Зайчика-Забудька та інші історії», що вийшла  у видавництві «Грані-Т» 2009 року. Нещодавно книгу переклала російською редактор культурологічного Інтернет-журналу «Черепаха на острове» Марія Ольшанська. Заячі пригоди проілюстрували Ольга Гаврилова та моя донька Вікторія Зубрицька. Книга отримала позитивну оцінку Міністерства освіти і науки України та «схвалена для використання у загальноосвітніх навчальних закладах» (наказ № 1.4/18-Г-586 від 15.07.2010 р.). Також з «Грані-Т» підписано угоду щодо видання пригодницької  повісті-казки для дітей «Королева Дощу».

Співавтор книги «Різдвяна чудасія», що вийшла у грудні 2010 року у видавництві «Братське» (Київ). «Різдвяну чудасію» проілюструвала художниця з Івано-Франківська Світлана Балух.

Співавтор  «Весняної книжки» з серії «Християнська читанка» видавництва «Братське». Сюди увійшло моє оповідання «Малий Тома і Томина неділя», присвячене житію апостола Томи.

Найбільше захоплення – література, а також – класична музика і живопис. Не уявляю собі життя без книжок – воно було б безбарвним і нудним.Партнери