Re: цензії
- 16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, ЛьвівДух щемливого чекання
- 16.04.2026|Олексій СтельмахМайбутнє приходить зненацька
- 15.04.2026|Михайло Жайворон«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
- 15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель УкраїниМандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
- 11.04.2026|Богдан СмолякТутешні час і люди
- 11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДо себе приходимо з рідними
- 09.04.2026|Анастасія БорисюкСонце заходить, та не згасає
- 08.04.2026|Маргарита ПадійА хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
- 07.04.2026|Микола Миколайович ГриценкоБунт проти розуму як антиспоживацький протест
- 07.04.2026|Віктор ВербичІгор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
У Telegram запустили чат-бота, який говорить репліками з екранізації роману Жадана
До запуску фільму «Дике Поле» команда стрічки запустила спецпроект – Telegram чат-бот «Бар «Дике Поле».
До запуску фільму «Дике Поле» команда стрічки запустила спецпроект – Telegram чат-бот «Бар «Дике Поле». Про це повідомляється на офіційній сторінці фільму у Facebook.
Усі відповіді чат-боту засновані на репліках героїв роману «Ворошиловград» Сергія Жадана, що ліг в основу фільму «Дике Поле», а також його сценарію.
Герої «Бару «Дике Поле» розуміють українську та російську, однак користувачів попереджають, що бот може використовувати нецензурну лексику.

Герої «Дикого Поля» – Отче, Коча, Травма, Герман або Оля уважно вислухають, дадуть слушні поради та відповіді на будь-які запитання. «Тут ви зможете нарешті виговоритися, пожалітися на комунальників, відсутність гарячої води та високі ціни на пальне, дізнатися, що відповісти шефу або партнеру, які вас вже дістали, або отримати пораду за кого проголосувати на майбутніх виборах», – йдеться в описі чат-боту.
Завантажити чат-бот «Бар «Дике Поле» для Telegram можна за посиланням.
Нагадаємо, що робота над екранізацією завершилася у вересні. Бюджет фільму склав 30,98 млн грн. Зйомки проходили у Києві та Старобільську Луганської області. У широкий кінопрокат «Дике Поле» вийде 8 листопада.
Головні ролі у стрічці виконали: Олег Москаленко (Герман), Олексій Горбунов (Пастор), Володимир Ямненко (Коча), Руслана Хазіпова (Оля), Георгій Поволоцький (Травма), Євгенія Муц (Катя), Ігор Портянко та ін. Одну з епізодичних ролей зіграв сам Сергій Жадан.
Спочатку фільм мав назву «Ворошиловград». Проте згодом його перейменували на «Дике поле». На краудфандингу у Швейцарії стрічка зібрала майже 40 тисяч франків (1 млн 110 тис. грн.).
Раніше повідомлялося, що у новому трейлері екранізації «Ворошиловграда» з’явився кадр із Жаданом
Інформація: The Village Ukraine
Додаткові матеріали
- Основоположник осетинської літератур
- У Вінниці презентували більше тисячі виробів народного мистецтва
- Чи відбудеться кишеньковий з’їзд письменників?
- Небесні поетичні теми як засіб здобуття поста міністра релігійних справ при різних урядах
- Пропагандистським трюком видавців номінований на Нобеля
- Концептуальна фотографія з Берегу Скелетів на KyivPhotoWeek 2018
- Букерівську премію отримала письменниця з Північної Ірландії Анна Бернс
Коментарі
Останні події
- 17.04.2026|09:16Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
- 15.04.2026|18:40Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
- 15.04.2026|18:25В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
- 11.04.2026|09:11Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
- 11.04.2026|08:58Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
- 07.04.2026|11:14Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
- 07.04.2026|11:06Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
- 06.04.2026|11:08Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
- 06.04.2026|10:40Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
- 03.04.2026|09:24Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»
