Re: цензії
- 23.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськХитрості недостатньо
- 23.05.2026|Богдан Дячишин, ЛьвівБог любові – тут, на землі
- 10.05.2026|Ігор ПавлюкТиша, що звучить: книга життя Віктора Палинського
- 08.05.2026|Ігор ПавлюкТрава на мінному полі під крилом Жайворона
- 05.05.2026|Ігор ЧорнийСтороннім вхід заборонено
- 05.05.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЛудження ліри
- 03.05.2026|Віктор ВербичПопри простір безперервної війни та пітьму безчасся
- 29.04.2026|БуквоїдПісля смерті. Як у повісті «Повернення» Максим Бутченко поєднав Маріуполь, чужі тіла і впертий пошук родини
- 28.04.2026|Аркадій Гендлер, УжгородДля поціновувачів полікультурного минулого України
- 27.04.2026|Валентина Семеняк, письменницяСвітлі і добрі тексти ― саме їх потребує малеча
Видавничі новинки
- Прозовий дебют Надії Позняк «Ти ж знаєш, він ніколи тобі не дзвонить…»Книги | Буквоїд
- Сащук Світлана. «Дратва тиші»Поезія | Буквоїд
- «Безрозсудна» Лорен Робертс: почуття vs обов’язок та повалені імперіїКниги | Буквоїд
- Ігор Павлюк. «Голод і любов»Поезія | Буквоїд
- Олена Осійчук. «Говори зі мною…»Поезія | Буквоїд
- Світлана Марчук. «Магніт»Поезія | Буквоїд
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
Події
5 ідей як з користю позбутись зайвих книг у Кропивницькому
Для українських читачів осінь – час книжкових новинок. Традиційно до львівського форуму видавців видавництва готують новинки. Цього року книжкову програму анонсували і в рамках фестивалю «Кропивницький», який відбудеться в місті 29 серпня по 2 вересня.
Для українських читачів осінь – час книжкових новинок. Традиційно до львівського форуму видавців видавництва готують новинки. Цього року книжкову програму анонсували і в рамках фестивалю «Кропивницький», який відбудеться в місті 29 серпня по 2 вересня.
Але що робити, коли книжки в домі накопичуються і для нових фізично бракує місця?
«Гречка» підготувала поради для кропивничан.
ОБМІНЯТИСЬ З КНИГОЛЮБАМИ
У місті не так багато поличок буккросінгу, але вони є! Шукайте їх у бібліотеках і музеях та сміливо залишайте свої книги..
Також групи по обміну книг є в соцмережах. Так в «Фейсбуці» існує група «Кропивницький читає», де можна обміняти свою книгу на чиюсь, вже прочитану.
ВІДДАТИ НА ДОПОМОГУ АРМІЇ
«Армія SOS Кропивницький» на постійній основі збирає книги від небайдужих, та продає їх на благодійному розпродажі. Вилучені від продажу кошти ідуть на потреби кропивницького спецназу. Для вас це шанс віддати книги, зробити свій вклад у підтримку війська та дати комусь шанс придбати омріяну книгу за доступною ціною.
Книги приймають постійно у книжковому магазині «Букі», що на розі площі Героїв Майдану.
ВІДДАТИ КНИГИ НУЖДЕННИМ ДІТЯМ
Дитячі книги зараз річ недешев. Якщо ваша малеча вже виросла з певних книги – віддайте їх им, хто не може собі дозволити купити красиву книжку.
Наприклад, «ДІм Милосердя», регулярно збирає різного роду речі – від одягу до продуктів і іграшок для нужденних.
Допомогти громадській організації ви можете за адресою вул. Преображенська, 37.
ПОПОВНИТИ БІБІЛОТЕЧНІ ФОНДИ
Бібліотеки фонди яких поповнюються не так добре,як цього б хотілось, з задоволенням приймуть в дар різноманітну літературу. Особливо будуть раді сучасним виданням. Тож, з чистою совістю можете поділитись своїми книжковими запасами з найближчою бібіблотекою. А ще краще, відвезти книги до сільської бібліотеки – там спрага за сучасними книгами ще більша.
ЗДАТИ В МАКУЛАТУРУ
Якщо у ваших запасах є книги з розряду «Як вилікувати геморой листком подорожника» або «33 способи приворожити коханого за допомогою кота і табуретки» не вагаючись здайте їх у макулатуру. Так непотріб пройде переробку і переродиться у нові ароматні книжечки.
Інформація: Гречка
Додаткові матеріали
- Знайдено раніше втрачені глави з «Автобіографії Малкольма Ікса»
- "Дозволяючи закопати свою історію, ми закопуємо себе", - Клімкін про розкопки на Поштовій площі
- Кропивницький отримає нові креативні арт-об’єкти до Дня міста . ФОТО
- Румун за походженням, один із найвидатніших сербських поетів
Коментарі
Останні події
- 23.05.2026|04:17Навколо літератури зібрано 2,5 мільйони гривень для дітей: Артур Дронь провів благодійний вечір у Львові
- 23.05.2026|04:11Нова частина епічної фентезі-саги про Кия об’єднує українську, кельтську та давньогрецьку міфології у власному всесвіті
- 21.05.2026|13:07В Ужгороді оголосили короткий список VIІІ Всеукраїнського літературного конкурсу малої прози імені Івана Чендея
- 21.05.2026|13:04«Межі причетності» та митці з 7 країн: фестиваль «Фронтера» оголосив фокусну тему
- 21.05.2026|13:01Ігор Павлюк видав у США книгу-сповідь про війну та людську душу
- 19.05.2026|17:27Оголошено програму XIV «Книжкового Арсеналу»: понад 240 подій та 150 учасників
- 19.05.2026|17:21Гарячий хіт BookTok українською: видавництво READBERRY анонсувало вихід спортроманів Беки Мак
- 19.05.2026|17:19Чех, Павлюк, Дронь: 7-9 серпня на BestsellerFest у Львові приїдуть найкращі письменники України
- 18.05.2026|13:25Анна Багряна. "Лист додому"
- 13.05.2026|21:5090-річний ювілей Івана Марчука і феномен його книжкової спадщини
