Головна\Новини\Історія/Культура

Новини

25.05.2018|10:00|Буквоїд

«З історії морських війн»

Популярність часописів і монографій, присвячених різнобічним аспектам історії морських війн і битв, історії кораблів і суден, видатним постатям морської справи тощо, на сьогодні помітно зростає.

Утім, подібної літератури вочевидь бракує. Книжка польських істориків «З історії морських війн (студії й нариси)» має на меті заповнити цю прогалину. Увагою науковців охоплено маже весь період існування морського флоту за різних часів і у різних країнах. У ній розглянуто боротьбу за перевагу на морях і океанічних просторах, що налічує кілька тисяч років, адже морські війни як спосіб збройної боротьби на морях і океанах були відомі ще від часів античності. Розгляд теми війн у стародавні часи, хорватського піратства на Адріатиці в IX–XI столітті, козацьких походів, спрямованих проти турецьких і татарських супротивників, розвитку флоту Голландії та російського флоту Петра І, а відтак морських баталій на зламі ХІХ і ХХ ст. і часів двох Світових війн становить головну цінність розвідки польських науковців.

Розрахована на фахівців – істориків, міжнародників, політологів, студентів згадуваних спеціальностей, а також усіх, хто цікавиться різними аспектами історії військово-морського флоту та морських битв і війн.

Редакція: Анджей Аксамітовський, Mацєй Франц.

Переклад з польської.

З історії морських війн (студії й нариси) / за ред. А. Аксамітовсь­кого та M. Франца ; наук. ред. С.С. Троян, А.М. Киридон, В.М. Са­мойленко ; пер. з польськ. – Київ: Ніка-Центр, 2018. – 436 с. коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери