Новини

22.08.2018|10:14|Буквоїд

Світлана Бреславська. «Із книги відгуків та пропозицій»

Видання «Із книги відгуків та пропозицій» (Серія «Бібліотека Спілки» ІФООНСПУ) – це збірник, присвячений книгам і питанням літературного процесу

Розпочинається книжка своєрідним трактатом «Таємнича Книга в історії та літературі», де авторка робить спробу філософсько-літературного  аналізу образу Забороненої Книги від давніх часів і до сучасного класика італійської літератури Умберто Еко. Не менш цікавими є наступні статті: «Вплив творчості Волта Вітмена (Уолта Уїтмена) на поезію Богдана-Ігоря Антонича», «Повернення Івана Чендея», «Мовою допитів і зізнань» (архів Розстріляного Відродження).

Основний пласт статей – це відгуки на твори як іншомовних авторів (Ерік Еммануель Шмітт, Богдан Лебль, Озрен Кебо), так і українських (Євген Баран, Олександр Гаврош, Любомир Белей, Іван Монолатій, Олександр Косенко, Михайло Рошко, Василь Тулай та ін.) Гармонійно вплітається в хронологічну канву збірника інтерв’ю з Євгеном Бараном на тему літератури і критики, та оглядова стаття «П’ять імен жіночої поезії» (Юлія Мусаковська, Галина Крук, Уляна Галич, Тетяна Винник, Мар’яна Нейметі). Інтерв’ю з доктором історичних наук Мирославом Волощуком стосується монографії «Русь в Угорському королівстві» і є не менш важливим та інформативним.

Всі вміщені текстові матеріали, написані протягом 2016-2018 років, попередньо опубліковані в газетах та літературних часописах України, а також на сайтах «Буквоїд», «Золота пектораль», «Літературний форум». 

Бреславська С. В. Із книги відгуків та пропозицій: Відгуки, рецензії, інтерв’ю та статті на тему літератури / С. В. Бреславська. – Івано-Франківськ: Місто НВ, 2018. – 168 с.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери