Re: цензії

13.08.2018|Ніна Головченко
Про «Зайчикову книжечку» Івана Андрусяка
13.08.2018|Світлана Лупаренко
Мандри у казкову країну Шпалереон
08.08.2018|Ірина Фотуйма
На біржі поезії
03.08.2018|Ніна Головченко
ПроСТО вірші поета Сергія Пантюка – експериментатора і лірика
02.08.2018|Ігор Фарина, член НСПУ
Увага до деталі народжує образ
30.07.2018|Олеся Кізима
«Монстри, що живуть у шафах» і сила усмішки
30.07.2018|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Мисляча поезія Ірини Калинець
29.07.2018|Буквоїд
Валерій Калниш: Рекомендую “Герой імперії” Кендіса Мілларда та “Могилу Леніна” Девіда Ремніка
29.07.2018|Ірина Фотуйма
Серед думок – як серед янголів
28.07.2018|Наталка Позняк
«Сіра зона» нашого болю

Новини

19.07.2018|22:07|Буквоїд

Побачила світ монографія Вероніки Чекалюк «Українська журналістика в умовах гібридної війни»

У монографії Вероніки Чекалюк «Українська журналістика в умовах гібридної війни» йдеться про те, які зміни відбулися у сучасній журналістиці за останні роки під впливом наслідків гібридної інформаційної війти.

Журналістика набуває функції примиреного маркетингу, де медіа є інструментом для збереження цілісності держави, єдності думок громадян і піднесення рівня патріотизму. У праці окреслено низку знакових чинників, що впливають на сприйняття держави у світі й підсилення позитивного іміджу України. Позиціонування та сприйняття держави, її віддзеркалення у ЗМІ – пріоритетний напрямок у 2018-му й подальших роках. Стратегічний розвиток країни залежить від багатьох факторів, серед яких ключова роль належить її медіапозиціонуванню. 

У монографії пропонуються дієві інструменти підсилення рейтингу державного іміджу. Авторка аналізує проукраїнські медіа, в тому числі закордонні видання, на основі здійсненого аналізу формулює і презентує у монографії імідж-алгоритми реагування ЗМІ на «ворожі інформаційні атаки». У праці описано взаємодію України зі світовою спільнотою через медіаінструменти. Висновки й постулати, представлені у дослідженні, апробовано й перевірено у 2016-2018 рр. під час авторських науково-практичних експериментів. Зміст роботи відповідає логіці авторської думки і виробленої апробованої концепції. 

Авторка пропонує сильні сторони держави конвертувати в інформаційні приводи і тиражувати у світових і вітчизняних медіа задля зміцнення авторитету нашої держави. 

Вероніка Чекалюк - тип новатора-ученого, іміджмейкера-аналітика, який вірить й прагне позитивних змін не лише у науковому товаристві, а й у суспільстві. Монографія адресована студентам, аспірантам, викладачам гуманітарних ВНЗ, журналістам, публіцистам, іміджмейкерам-практикам, дипломатам, адміністративним працівникам медіа – всім, чия діяльність причетна до формування іміджу України й збереження миру.

«У всьому світі соціальні платформи працюють на формування громадської думки, на те, щоб захопити більше користувачів, здобути рейтинг. Це не матеріальний продукт, але це великі гроші. ЗМІ, віртуальні ігри, серіали, новини, соціальні платформи – це потужний бізнес і зброя сучасного світу. Від віртуальної зброї захиститися складніше ніж від реальної фізичної видимої загрози, тому наша праця орієнтована на те, щоб допомогти медіапрацівникам відрізнити істину від правди, фільтрувати фейки й працювати на власну репутацію та позитивний державний імідж. Віртуальна війна – це невидима сила, що затягує у свої тенета цікавими матеріалами, блокує свідомість й переключає на певний лад, програмує людину, її поведінку тощо. Стандартні методи не дієві – ми у пошуках нових форм і методів протистояння ставимо у пріоритеті якість й правдивість, публіцистиці й аналітиці віддаємо перевагу, а не жовтизні й фейкам...» Вероніка Чекалюк (цитата з книги)коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери