Інфотека - письменники

Чумарна Марія

Науковець, дослідниця української символіки та звичаєвості, засновниця школи «Тривіта», яка працює за авторською програмою «Світ малого українця», авторка наукових досліджень «Педагогіка любові», «Мандрівка в українську казку», «З початку світу. Україна в символах».

Здобуті досвід та знання Марія Чумарна спрямовує й у літературну працю. Марія Чумарна — член НСПУ. З-під її пера з’явилася низка художньо-пізнавальних книг, розрахованих на широке коло читачів:

-         «Код української вишивки» (символіка української вишивки),

-         «Тройдерево» (давні та маловідомі особливості обрядів хрищення, весільного та поховального обрядів українців),

-         «Золотий Дунай» (символіка та корені української пісні),

-         «Тридев’яте царство» (символіка української казки, таємниці рідного слова, звичаєва культура пращурів, секрети народної педагогіки).

Марія Чумарна також є авторкою книг для дітей — казок, оповідок, притч і байок, об’єднаних тематикою Добра, Любові, Краси та їхнім значенням у людському житті. Кожен твір — це своєрідна мандрівка Всесвітом у пошуках Щастя, гармонії душі й тіла, єдності людини з Богом. У калейдоскопі захоплюючих, веселих і повчальних пригод маленькі читачики пізнають закони Життя, вчаться любити, бути добрими й милосердними. Зокрема нещодавно у видавництві «Навчальна книга – Богдан» побачили світ такі видання: «Казки для друга»,  «Хліб та золото», «Кумедна читанка», «Так чи не так», «Богатирі».

Також Марія Чумарна є авторкою поетичних збірок «Сонячна музика», «Земля між вогнями», «З глибини», «Стрітення» та телепрограм «Літературний Львів», «Феномен України».

 Партнери