Події

29.12.2008|16:06|Буквоїд

Berkley Books відмовилося друкувати Германа Розенблата

Американське видавництво Berkley Books відмовилося від публікації книжки спогадів «Ангел біля паркану» однієї із жертв Голокосту Германа Розенблата після того, як експерти дійшли висновку, що більша частина книжки є вигадкою.

Книжка мала з’явитися на прилавках магазинів вже у лютому 2009 року.

Сфабриковані мемуари Германа Розенблата розповідають його історію кохання із дівчиною, яка, як він стверджує, кидала йому через ворота табору Шлібен яблука та хліб. Пізніше, емігрувавши до Америки, колишній в’язень концтабору, як стверджується у книзі, зустрів свою таємничу рятівницю і одружився на ній.

Підозри у правдивості мемуарів виникли у спеціалістів тоді, коли інший ув’язнений Шлібена заявив, що через ворота концтабору  не можливо було нічого кинути.

Розпочавши перевірку інший зміст книжки, дослідники переконалися у тому, що єдиною правдою, яка описана у «мемуарах», є дише сам факт перебування Розенблата у концтаборі.

Сам 79-річний автор книжки, який тепер повинен повернути видавництву усі гроші, які йому заплатили за «мемуари», змушений був визнати свій обман. Сам Розенблат каже, що хотів лише принести людям щастя та надію.

На фото:
Герман Розенблат

Джерело: BBCкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери