Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Головна\Події\Фестивалі

Події

10.06.2020|02:05|Буквоїд

У видавництві #книголав з’явиться книжка для дітей про безпечну поведінку в інтернеті

Наприкінці червня видавництво #книголав представить новинку для дітей про безпеку в мережі, яка матиме назву«Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті».

У виданні буде низка практичних порад зі створення сторінок у соціальних мережах, правила поведінки з інформацією, приватними даними, взаємодії з користувачами й дотримання авторського права. Крім того, у книжці читач знайде інформацію та корисні підказки щодо секстингу, кібербулінгу та інтернет-шахрайства. Розуміючи, як працює інтернет та як його можна використовувати, щоб нашкодити іншим, дитина зможе захистити свої дані в мережі та дізнатися, куди можна звернутися по допомогу.

«Книжка «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті» має бути настільною в кожній родині, де ростуть майбутні інтернет-користувачі. Цифровий світ не стоїть на місці і має свої недоліки. Аби уникнути неприємних та навіть травматичних інцидентів, батькам варто спостерігати за історією пошуків дитини та розповідати їм про можливі небезпеки. А ще краще — дати їм посібник, який детально пояснить, як захистити себе в інтернеті», — коментує Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав.

В Україні популяризацією цифрової грамотності активно займається Міністерство цифрової трансформації. Крім того, питанням захисту дітей та підлітків від сексуального насильства в інтернеті з 2018 року займається проєкт #Stop_sexтинг. Сьогодні вони у співпраці досліджують і проблему захисту дітей у мережі. 

Саме тому першими читачами книжки «Життя онлайн…» стали заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан та засновниця інформаційно-освітнього проєкту #Stop_sexтинг Анастасія Дьякова.

В Україні популяризацією цифрової грамотності займається Міністерство цифрової трансформації. Сьогодні вони активно досліджують і питання захисту дітей у мережі.

 «Час летить швидко, світ змінюється, і сьогодні майже все, що ми можемо дозволити собі в реальному світі, існує і у віртуальному. З’являються і небезпеки, які чекають на нас у віртуальному світі. Їх безліч, і кібербулінг — лише одна з них… Є гарний вислів “Попереджений — отже, озброєний”. Його зміст простий — той, хто знає про небезпеку, готовий до неї та зможе впоратися», — зазначає Валерія Іонан.

«Хоча батьки завжди питають дітей, як їх справи в школі. Та як часто ми запитуємо про їх справи в інтернеті, де вони проводять частину свого життя? В Україні вихід цієї книги – це великий внесок для того, аби наші діти були захищені не лише офлайн, але і онлайн», — говорить про появу видання Анастасія Дьякова. 

Поява книжки для дітей «Життя онлайн. Як уберегтися від кібербулінгу, вірусів та інших халеп в інтернеті» стане якісним доповненням до ініціатив та проектів, які вже займаються кібербезпекою дітей. Видання знадобиться і дітям, і батькам, які хочуть знати, як правильно пояснити дитині правила поведінки в мережі.

Книжка буде наявна у продажу у червні та уже доступна для передзамовлення. Видання з´явиться за підтримки Креативної міжнародної дитячої школи (КМДШ).



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери