Re: цензії

16.04.2026|Богдан Дячишин, лауреат премії імені Івана Огієнка, Львів
Дух щемливого чекання
16.04.2026|Олексій Стельмах
Майбутнє приходить зненацька
15.04.2026|Михайло Жайворон
«Земля гніву» Михайла Сидоржевського
15.04.2026|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Мандрівка в «химерні» світи Юрія Бондаренка
11.04.2026|Богдан Смоляк
Тутешні час і люди
11.04.2026|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
До себе приходимо з рідними
09.04.2026|Анастасія Борисюк
Сонце заходить, та не згасає
08.04.2026|Маргарита Падій
А хто сказав, що наш світ є істинним, реальним?
Бунт проти розуму як антиспоживацький протест
07.04.2026|Віктор Вербич
Ігор Павлюк: «Біль любові. Дивний біль»
Головна\Події\Фестивалі

Події

27.03.2019|13:16|Буквоїд

Фестиваль «Тиждень австрійського кіно» 2019 оголошує програму

8-й щорічний фестиваль «Тиждень австрійського кіно» стартує в Києві 11 квітня. У цьому році до програми ввійшли три повнометражних фільми, а також традиційна добірка короткометражок від фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA.

Відкриє фестиваль романтична комедія «Машина любові» Андреаса Шміда. У центрі сюжету – кохання секс-працівника та інструкторки з водіння.

Історична драма «Анджело», події якої розгортаються у Відні початку XVIII століття, розповідає про африканського хлопчика-раба. Він потрапляє під опіку графині: вона вирішує хрестити його і дати йому освіту. Одну з головних ролей у фільмі виконала зірка італійського кіно Альба Рорвахер («Счастливий Лазар», «Ідеальні незнайомці»). Стрічка Маркуса Шляйнцера була відзначена національною премією Austrian Film Award за найкращі костюми, грим та роботу художника-постановника.

Стрічка «Земля» – нова робота титулованого австрійського документаліста Ніколауса Ґейрхальтера, лауреата Європейської кіноакадемії. У фільмі режисер досліджує відносини людства із земною корою: люди приймають існування землі як належне; вона здається непорушною. На думку Ґейрхальтера, якщо розглядати нашу планету як організм, то її кора – всього 40 кілометрів завтовшки – найбільш вразливий її орган. «Земля» була вперше представлена публіці в програмі «Форум» Берлінського кінофестивалю, де удостоїлася премії екуменічного (християнського) журі.

Також на гостей «Тижня австрійського кіно» чекає традиційна добірка найкращих медіаробіт міжнародного фестивалю мультимедійних мистецтв ARS ELECTRONICA. Кіноогляд щорічно проходить в австрійському місті Лінц і презентує передові візуальні технології.

«Тиждень австрійського кіно» пройде в Києві з 11 по 15 квітня. Після завершення фестивалю активісти та керівники кіноклубів зможуть провести покази у своєму місті в рамках проекту «Кіноклуб. Всеукраїнська мережа». Для цього потрібно буде подати заявку на сайті.

Фестиваль проходить у Києві в рамках Двостороннього Року культури, який прагне зблизити креативний потенціал обох країн. Численні культурні заходи будуть відбуватися протягом всього року. Австрійський культурний форум у Києві працює в багатьох регіонах України та організовує найрізноманітніші події: фестивалі, виставки, лекції, концерти, презентації, конференції, перформанси, покази тощо. Програма двостороннього Року культури доступна за посиланням: austriaukraine2019.com

Організаторами фестивалю виступають Австрійський культурний форум та компанія «Артхаус Трафік». Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. Розклад та квитки – на сайті кінотеатру «Київ».



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

17.04.2026|09:16
Зоряна Кушплер презентує «скарби свого серця»
15.04.2026|18:40
Хроніки виживання та журналістської відданості: у Києві презентують книжку Євгена Малолєтки «Облога Маріуполя»
15.04.2026|18:25
В Україні запускається Korali Books - перше видавництво, повністю орієнтоване на жіночу аудиторію
11.04.2026|09:11
Україна на Bologna Children´s Book Fair 2026: хто представить країну в Італії
11.04.2026|08:58
Віктор Круглов у фіналі «EY Підприємець року 2026»
07.04.2026|11:14
Книга Артура Дроня «Гемінґвей нічого не знає» підкорює світ: 8 іноземних видань до кінця року
07.04.2026|11:06
Українське слово у світі: 100 перекладів наших книжок вийдуть у 33 країнах
06.04.2026|11:08
Перша в Україні spicy-серія: READBERRY запускає лінійку «гарячих» книжок із шкалою пікантності
06.04.2026|10:40
Україна на Брюссельському книжковому ярмарку: дискусії, переклади та боротьба за європейські полиці
03.04.2026|09:24
Кулінарія як мова та стратегія: у Відні презентували книгу Вероніки Чекалюк «Tasty Communication»


Партнери