Головна\Події\Фестивалі

Події

«Захисник Вітчизни» – газета, яка видається для воїнів АТО

Газета «Буковина» виходить в Чернівцях з 1885 року. Основоположником газети був відомий письменник та громадський діяч Юрій Федькович.

Зараз газета «Буковина» виконує надзвичайно важливу функцію – є газетою для АТО, щоб інформувати солдат про найважливіші події, які відбуваються в країні та у місцях війни, а також є важливим помічником у час війни. Нині вийшов вже 5й номер газети, тираж якої 1000 примірників. «Захисник Вітчизни» пересилають в зони АТО. Орієнтуються найбільше на батальйони, де перебувають чернівецькі хлопці.

Газета є добрим порадником для хлопців, де військові, які служили в Афганістані, діляться власним досвідом і розповідають молодим бійцям про найважливіше, що може їм допомогти у важкий час війни. Багато інформації про першу допомогу одне одному, як врятувати життя товариша, навіть якщо він вже, здається, за крок до смерть. Чітко і по пунктах розписані найважливіші основні прийоми реанімації. У газеті також друкують молитви, які солдати можуть читати для душевного спокою та медитації. Для душі та серця дорогих солдатів поети публікують вірші про війну, АТО, воїнів, щоб підтримати їх і запевнити, що всі пишаються нашими героями і чекають їх живих-здорових з перемогою та волею! А для того, щоб трішки відволіктися від смутку, газета пропонує сторінку веселих новин-демотиваторів, анекдотів про РФ, терористів та владу. Символічно, сторінка має назву "Це було би смішно, якби не нагадувало правду".

Цікавим також є історичне підґрунтя газети, де для солдатів згадують основні моменти історії України, знатні походи, бої, перемоги, щоб також загартувати наших воїнів та не припиняти вселяти віру у перемогу!

Дуже важливим є також й те, що друкують поради, як обігріватися, як долати мороз і не перемерзати, що може допомогти при сильному холоді, а що навпаки може нашкодити воїну у суворих військових умовах.

Не забуває газета розповісти учасникам АТО про волонтерів, які безперервно намагаються допомагати армії. "Захисник Вітчизни" згадує і про найменших помічників – школярів, які влаштовують ярмарки-розпродажі в школах, а батьки з дітками передають на Схід потрібні речі та кошти. Школярі також власними руками виготовляють найпотрібніше для солдат: наприклад, учні 24-х чернівецьких шкіл змайстрували 137 воскових та 44 міні-пічок, а дівчатка пошили до них футляри. Говорити про волонтерство дуже важливо, щоб кожен солдат знав, що він не один і що вся країна допомагає і вірить в перемогу!

Переконана, що подібна газета є важливим посланням з, відносно спокійної, Батьківщини до солдат. Спілкуючись з воїнами, було зрозуміло, що потрібною є не лише фінансова підтримка, а й духовна, щоб серцем відчувати і вірити в краще, в перемогу, навіть тоді, коли є найважче і коли покидають сили. Тому, не забуваймо писати листи, повідомлення, листівки чи вірші нашим хоробрим, сильним і красивим юнакам, бо вони є зараз нашими єдиними ангелами-охоронцями…коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери