Головна\Події\Фестивалі

Події

28.08.2011|19:38|Буквоїд

У Яремчі знімають рімейк легендарної "Червоної Рути"

На Івано-Франківщині вчетверте відбувся фестиваль "Потяг до Яремче". Цьогоріч дійство присвятили 40-літньому ювілею фільму "Червона Рута".

Як повідомляє 24 канал, з цієї нагоди фестиваль перетворився на знімальний майданчик нової повнометражної версії легендарної музичної кінострічки.

"Виконавці трохи змінилися і будуть використані нині сучасні артисти. Це музичний фільм, велика його частина - це виступи колективів", - розповідає режисер фільму "Червона Рута" Олексій Гуз.

"В нас є автентична частина - досить таки яскраво буде виглядати", - ділиться головний оператор фільму "Червона Рута" Богдан Глузд.

Допомагає у зйомках стрічки музикант та хореограф Роман Кумлик. Власник приватного гуцульського музею, який вміє грати на 24 стародавніх інструментах, виконав для новітньої "Червоної рути" спеціальну старовинну маршову музику для зустрічі гостей, а також провів майстер-клас із виконання танцю "решето".

"Люди затанцювали одразу і майже професійно", - каже хореограф та музикант Роман Кумлик.

Окрім гостей фестивалю, які потрапили до кадрів нового фільму, у ньому знімаються відомі музиканти та культові письменники. Останніх згуртувала літературна складова "Потягу до Яремче". Цьогоріч це не звичайні читання, а дискусія зі слухачами на тему любові.

"Це спільна імпровізація, наче музичний джем", - пояснює письменник Тарас Прохасько.

Також під час фестивалю організували українське караоке.

А ще розмальовували гуцульський гонт. Організатори акції кажуть - таким чином хотіли усім нагадати про автентичне покриття дахів, яке останнім часом зникає навіть на Гуцульщині.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери