Re: цензії

19.07.2024|Богдан Дячишин, Львів
Я і є памʼять – вічний
18.07.2024|Тетяна Качак, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету ім.Стефаника
Літературознавчі візії Лариси Табачин
Знову – Селін, знову – війна
06.07.2024|Оксана Тебешевська, заслужений вчитель України
Верліброві філософеми Євгена Барана
28.06.2024|Сергій Постоловський
«Анатомія ненависті. Путін і Україна» Сергія Руденка. Книга для тих, хто хоче не тільки знати, але й зрозуміти
27.06.2024|Богдан Дячишин, Львів
«До світла, що у слові…» (Полілоги живого слова для дітей і дорослих)
20.06.2024|Віктор Вербич
Нора Ікстена: «Чи любов краща за життя?»
18.06.2024|Галина Максимів, Прикарпаття
Відкриваючи «Галактику Андромеди»
І рід, як сад
Душа Ахерона. Життя опостінь
Головна\Події\Премії

Події

17.09.2018|18:20|Буквоїд

Міжнародний конкурс "Гранослов" розпочав прийом робіт

Оголошується прийом електронних робіт на міжнародний молодіжний літературний конкурс "ГРАНОСЛОВ-2019"

Прийом робіт триватиме три місяці: з 17 вересня до 17 грудня 2018 року включно. Переможці будуть оголошені у квітні, а урочисте вручення нагород заплановане на червень 2019 року.

У положенні конкурсу з’являться істотні зміни, на які просимо звернути увагу. Якщо раніше роботи подавалися виключно в «паперовому» вигляді, то тепер конкурс переходить в електронний формат, і роботи прийматимуться на електронну пошту.

Правила конкурсу:

- До участі в конкурсі допускаються твори громадян України та іноземців віком від 16 до 35 років (на момент подання конкурсної роботи), які пишуть українською мовою. Автори, що пишуть іншими мовами, можуть подавати свої творчі роботи в українському перекладі. Не приймаються роботи переможців попередніх років та членів НСПУ.

- Вимоги до оформлення конкурсних робіт: обсяг від 30 до 100 сторінок для поезії та від 50 до 150 для прози, формат сторінки А-4, шрифт Times New Roman, кегль 12, міжрядковий інтервал 1. На сторінках повинна бути нумерація. Формат RTF, DOC,PDF. Робота прикріплюється файлом до електронного листа.

У темі листа напишіть ваше ім’я та прізвище.

У текстовому полі листа вказуються відомості про автора:

- прізвище, ім`я, по батькові;

- дата народження;

- обрана номінація;

- домашня адреса;

- телефон;

- місце навчання/роботи;

- сайт, сторінка – за наявності;

- коротка творча біографія.

 

- Конкурс проводиться у п’яти номінаціях:

1) «Поезія» - добірки віршів, романи у віршах, поеми тощо. В одному рукописі дозволяється компонувати твори різних жанрів. Розміщення поезій – кожен вірш із нової сторінки.

2) «Проза і драматургія» - романи, повісті, оповідання, есе, нариси, драматичні твори великого та малого обсягу. В одному рукописі можуть бути присутні або прозові, або драматичні твори.

3) «Літературно-критичні есеї та статті». Обсяг конкурсної роботи повинен мати не більше 10 сторінок (параметри тексту такі ж, як і для інших номінацій).

4) «Переклади» - проза, поезія, драматургія. Перекладати можна як з української на інші мови, так і навпаки.

5) «Визвольна боротьба українців від часів козацтва до сьогодення» - номінація від видавця Марка Мельника (видавництво «Холодний Яр»), партнера конкурсу. До номінації приймаються великі прозові твори або збірники творів малих форм на тему боротьби проти загарбників у різні часи існування української нації, включно з нинішніми подіями на східному фронті.

- Рукопис, де зібрано твори малих форм, повинен мати загальну назву і бути концептуально цілісним. До одного рукопису не дозволяється вміщувати твори, що належать до різних номінацій (наприклад, прозові та поетичні).

До розгляду не приймаються твори, що:

- друкувалися цілком або по частинах в книгах, колективних добірках, періодичних виданнях та інших ЗМІ; рукописи, що повністю або частково вже подані на інші літературні конкурси. Твори, розміщені на особистих сторінках автора в мережі Інтернет, до конкурсу допускаються;

- вже розглядалися в попередні роки;

- несуть у собі заклики до насилля;

- принижують честь та гідність будь-якої людини;

- мають антиукраїнські заклики, закликають до сепаратизму та війни;

- написані не літературною мовою, мають багато суржикових, грубих слів, та лайки, що не виправдані художньою необхідністю.

Рукописи, що оформлені неналежним чином, до розгляду не приймаються. Кандидатові не повідомляється про відхилення роботи.

- Про результати конкурсу отримують особисте повідомлення тільки переможці, дипломанти і учасники, чиї роботи відібрані до альманаху. Інформація про результати також буде опублікована на сайті НСПУ та в газеті «Літературна Україна».

- Рукописи не рецензуються і не повертаються авторові.

- Журі та організатори конкурсу не зобов’язані надавати авторам пояснення та обґрунтування щодо прийнятого рішення.

- Склад журі конкурсу не оприлюднюється. Прізвища та контакти членів не надаються за жодним запитом з метою уникнення тиску на журі.

- Переможці та дипломанти конкурсу нагороджуються дипломами та цінними подарунками. Рукописи переможців конкурсу рекомендуються до видання окремими книгами, кращі твори дипломантів та учасників – у зведеному альманасі. Кращі роботи авторів номінації «Літературно-критичні есеї та статті» будуть видані у вигляді колективної збірки (за наявності необхідної кількості матеріалу).

Роботи надсилати за адресою: granoslov_nspu@ukr.netкоментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери