Re: цензії

Залишатись живим
29.01.2025|Ігор Зіньчук
Прийняти себе, аби стати сильнішою
27.01.2025|Марія Назар, м.Тернопіль
Ключик до трансформації сердець
Моя калинова сопілка...
23.01.2025|Ігор Чорний
Жертва не винна
20.01.2025|Олександра Салій
Пароль: Маньо
16.01.2025|Ігор Чорний
Бориславу не до сміху
09.01.2025|Богдан Смоляк
Подвижництво, задокументоване серцем
07.01.2025|Тетяна Качак, м. Івано-Франківськ
Володимир Полєк – жива енциклопедія
03.01.2025|Віктор Вербич
Обітниця Олександра Ковча: «Любити, вірити, чекати»
Головна\Події\Премії

Події

04.02.2014|15:27|Буквоїд

Визначено лауреатів премії імені Лесі Українки

За результатами таємного голосування у номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» перемогу здобула Надія Гуменюк за свою книгу «Шуршик В. та інші: Казки з Яринчиного саду» (видавництво «Навчальна книга – Богдан»). У книжці вміщено десять казок з ілюстраціями талановитої художниці Світлани Бялас.

Чудово ілюстровану книжку відомої львівської художниці Вікторії Ковальчук «Про фею Дорофею» (видавництво «Апріорі») про допитливу дівчинку, яка любила малювати і завдяки малюнкам пізнавала довколишній світ члени Комітету з присудження премії відзначили у номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва».

Серед переможців – вистава Запорізького академічного обласного театру юного глядача «Я не прощаюся…» (за оповіданням О. Артеменко). Вона визнана кращою театральною виставою для дітей та юнацтва. Її художній керівник – Геннадій Фортус, керівник літературно-драматичної частини - Надія Петренко,головний художник - Тетяна Власенко, артист першої категорії - Олександр Фортус, артистка вищої категорії Олена Білан. Вистава розкриває проблему втрати моральних цінностей та духовної основи буття у сучасної молоді, через яскраво виражений конфлікт розкриває трагічність бездуховності.

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» перемогу здобув творчий колектив у складі актора, режисера, сценариста, продюсера Віктора Андрієнка, актора, режисера, сценариста Ігоря Письменного, художника-постановника Ігоря Філіпова, кінооператора Олександра Кришталовича, а також композитора, диригента Ігоря Стецюка за повнометражний дитячий фільм «Іван Сила».

Розмір грошової винагороди – 10 тисяч гривень.

Загалом, за словами першого заступника Голови Держкомтелерадіо України Анатолія Мураховського, цьогоріч на конкурс надійшло 62 художніх творів від 46 номінантів.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери