Re: цензії

26.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
Думне слово правди
Стефаник – 2021
23.01.2021|Ганна Клименко-Синьоок
Опір локдауну, або Мандри в «поміжчасся» та «поміжпростор’я»
23.01.2021|Людмила Даниленко, кандидатка філологічних наук
Заглянути в СРСР і обов’язково повернутися
22.01.2021|Віра Марущак
Рядки, наповнені любов’ю
22.01.2021|Богдан Дячишин, Львів
«Я і є пам’ять»
22.01.2021|Ярослав Поліщук
Наші прекрасні шістдесяті (?)
Сила небайдужих
20.01.2021|Ірина Будзяк, Івано-Франківськ
Спішу до вас
18.01.2021|Валентина Семеняк
Маємо пам’ятати: у кожного з нас своя, наймиліша у світі «Загребля»
Головна\Події\Презентації

Події

24.12.2020|18:12|Буквоїд

В Україні вийде найважливіша книга про архітектуру

Видавництво «Основи» видає український переклад книги Крістофера Александера «Як будувати на віки. Архітектура поза часом».

Крістофер Александер — архітектор-практик, професор Каліфорнійського університету в Берклі, досліджує просторові структури і взаємодію людини з архітектурою. Ще у 1979 році він написав книгу, що стала справжньою класикою в архітектурі та вплинула на розвиток дизайну, проектування, архітектури та комп’ютерних наук. 

У центрі уваги видання — людина, а не особа архітектора, спосіб використання будинку, а не його зовнішній вигляд. Крістофер Александер розповідає про концепцію «якості без імені», формулює послідовну теорію архітектури і показує, наскільки тісно вона вплетена в саму природу людини. Чому нам так приємно гуляти вулицями середньовічних міст? Бо їх будували не архітектори, а звичайні люди. 

«Як будувати на віки» — це видання поза часом, чия актуальність не втрачається з роками. Найперше, книга Александера буде цікавою для архітекторів та всіх, хто професійно займається плануванням простору — ландшафтним дизайнерам та архітекторам, будівельникам, але також видання зацікавить усіх охочих дізнатися, як ефективніше організувати свій власний простір.

Автор писав: "Є лише один вічний метод будівництва. Йому тисячу років, і він не змінився з часом. Великі традиційні споруди минулого, поселення та храми, в яких людина почуває себе як вдома, — завжди були зроблені людьми, які були близькими до центру цього шляху. І, як ви побачите у книзі, цей шлях приведе всіх, хто шукає його, до споруд, які самі є такими давніми за своєю формою, як дерева та пагорби, і як наші з вами обличчя”. 


Українське видання підготовлено за підтримки Антона та Євгенії Борзових.

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери