Головна\Події\Презентації

Події

23.07.2020|10:21|Буквоїд

У видавництві «Основи» вийшла книга призера Sony World Photography Award — українського фотографа Саші Маслова

У червні 2020 року українсько-американський фотограф Саша Маслов став призером престижного конкурсу Sony World Photography Award, а вже у липні цьогоріч у видавництві «Основи» вийшла його книга із портретами, що здобули міжнародне визнання.

Видання Маслова — це фотокнига Ukrainian Railroad Ladies про жінок, які працюють на залізничних переїздах в Україні. Про проєкт та книгу написали іноземні ЗМІ: New York Times, The Guardian, The Washington Post, WIRED та навіть Marie Claire Korea.

Ukrainian Railroad Ladies – це серія портретів чергових по переїздах і контролерок безпеки руху Української залізниці. Водночас цей проєкт має на меті з’ясувати, чому відповідні професії досі залишаються актуальними, з огляду на майже повну автоматизацію залізничних переїздів в межах країни. Автор намагається дослідити окремі антропологічні та соціальні аспекти цього феномену, а також виокремити загальні особливості функціонування українських залізничних сполучень.

“Моєю першочерговою ідеєю було фотографувати жінок на переїздах без їхньої попередньої підготовки, адже саме такі фото найцікавіші та можуть розповісти багато історій. Однак, інколи чергових на переїздах попереджували про наш приїзд, а якщо й ні, то часом жінки просили почекати, щоб підготуватися. Одного разу пані не мала уніформи, але дуже хотіла сфотографуватися саме в ній, і ми чекали, поки чоловік на велосипеді її привезе”, — Саша Маслов.

Фотокнига уже доступна для замовлення в Україні та в усьому світі: https://osnovypublishing.com/ukrainian-railroad-ladies/

 

Для додаткової інформації звертайтесь до Ольги Гуртовенко: +380 (50) 82 02 777 або на olgagurtovenko@osnovypublishing.com

 коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери