Головна\Події\Презентації

Події

29.06.2020|22:44|Буквоїд

"Конфлікти, що змінили світ" - книга про те, як зупиняли війни

Об´єктивно та неупереджено розповісти про найвідоміші регіональні конфлікти і детально проаналізувати досвід їхнього врегулювання - таке завдання ставили перед собою автори книги "Конфлікти, що змінили світ". Колективну працю незабаром буде презентовано громадськості.

"Ми "замахнулися" на те, чого до нас ніхто не робив. Інститут майбутнього, який є організатором видання, та експерти, що долучилися до написання книги, вирішили розповісти українському читачеві про ключові конфлікти, які найбільше вплинули на світовий досвід врегулювання збройних протистоянь", - розповідає Наталя Іщенко.

Міжнародний аналітик написала кілька розділів про війну в Югославії та долучилася до підготовки розповідей про конфлікти в інших частинах Європи. "Акцент в книзі зроблено на описі рушійних сил протистоянь та на дослідженні технології примирення. Ми спробували розкрити секрети успішного врегулювання збройних конфліктів та зробити узагальнення та висновки, які сьогодні є дуже важливими для України", - констатує Наталя."Найбільш важким в роботі було забезпечення неупередженого погляду на події, які описані в книзі. Нашою метою був спокійний та об´єктивний аналіз причин конфліктів і процесу мирного врегулювання. Але ми усвідомлюємо, що кожне визначення, кожна назва та кожна цифра, які згадані в тексті, мають безліч трактувань та оцінок, і готові до майбутньої дискусії. Хтось же мав її почати", - каже одна з авторів нової книги.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери