Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Головна\Події\Презентації

Події

03.04.2020|13:52|Буквоїд

«Дім чистого світло» Симора Гласенка: онлайн-презентація

0 квітня відбудеться онлайн-презентація нового роману прозаїка, сценариста Симора Гласенка «Дім чистого світла». У прямому ефірі про книгу спілкуватимуться Симор Гласенко та Інґа Кейван. Початок о 19:00. Запрошуємо прилучатися до трансляції наfacebook-сторінці «Видавництва 21»: https://www.facebook.com/booksxxi/ Під час презентації письменник відповість на всі запитання, які можна буде поставити у коментарях під відео.

«Дім чистого світла» – третій роман Симора Гласенка і другий, який вийшов у «Видавництві 21»: 2017 року побачила світ кримінальна драма «Нуар по-українськи». Жанр нового роману автор визначив як «подільська готика». Його події відбуваються у наш час у подільському селищі Крутояр, яке через своє географічне розташування майже ізольоване від решти світу, а тому живе за своїми законами та звичаями, які мало чим відрізняються від середньовічних, а чужинців сприймає однозначно вороже та насторожено, виштовхуючи їх, як стороннє тіло. Саме у таку атмосферу потрапляє головний герой роману Фельдшер, отримавши посаду у Крутоярі. Цілковито не вписуючись у це середовище своїм світоглядом, способом життя, манерою лікування, людяністю, шляхетністю, правдолюбством, принциповістю, мудрістю, він мимохіть стає кнопкою, яка запускає низку трагічних подій.

Історія Фельдшера – це показ частини шляху людини, яка шукає себе, смисл існування, розв’язуючи причинно-наслідкове павутиння власного життя та життя інших, намагається знайти спосіб вибачити собі свої помилки. Це універсальна історія «маленької» людини у світі, оточеному чи темним і холодним космосом, чи древніми Дністром та Подільськими Товтрами. «Дім чистого світла» – це «розкопки» людської натури в умовах ізоляції, що нині прочитується особливо актуально. Загалом цей роман актуалізує багато важливих задля притомності запитань. Спробуємо про все це поговорити під час онлайн-презентації 10 квітня.



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери