Головна\Події\Презентації

Події

16.01.2019|15:59|Буквоїд

Презентація книги «Філософія скарального»

20 січня о 17.00 у приміщенні Національної спілки письменників України відбудеться презентація книги "Філософія сакрального". 

Автор - Олександр Воронюк, видавець - Марко Мельник. Під час презентації відбудеться автограф-сесія та безпосереднє спілкування з автором та видавцем.

Книга-артефакт відкриває для нас двері у розуміння культурних та соціальних явищ у світлі сакрального: тоталітаризм і сексуальність, насильство і жертовність. Суть речей відкривається для нас у новому вимірі.

Атомізація та аномія, нігілізм й торжество цинічного розуму оголошуються світоглядними трендами (пост)сучасності. На протилежному полюсі перебувають ідеї відродження релігійності, приходу постсекулярної епохи, повернення традиційної системи цінностей, нового Середньовіччя, неоархаїки тощо.

Незважаючи на таку розбіжність, дані діагнози часто сходяться в одній суттєвій точці – фіксації особливої ситуації сучасної культури та думки. Вона, на мою думку, полягає в унікальній трансформації фундаментальної сфери соціокультурного буття та категорії думки – сакрального.

Олександр Воронюк — кандидат філософських наук. У 2009 році захистив дисертацію на тему «Інтерпретація феномена нігілізму в філософських вченнях Макса Штірнера та Фрідріха Ніцше: компаративістський аналіз» Живе та працює в Житомирі.

Вхід на захід вільний.

Адреса: Київ, Банкова, 2коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери