Re: цензії

22.09.2021|Ганна Клименко-Синьоок
Словесні траєкторії Василя Куйбіди
21.09.2021|Марія Грицюк, Івано-Франківськ
До 150-річчя з дня народження Василя Стефаника
Бібліовільде
16.09.2021|Богдан Дячишин, Львів
Серце обирає своє
16.09.2021|Ніна Головченко
Розкодовування «віршової магії» Світлани Короненко у монографії Надії Гаврилюк
16.09.2021|Василь Кузан
Декамерон від Єви
15.09.2021|Богдан Смоляк
Зворотний бік найбільшого почуття
12.09.2021|Марія Грицюк, Івано-Франківськ
Стефаниківський ЧИН
11.09.2021|Тарас Левін, психотерапевт, віце-президент Асоціації психотерапевтів і психоаналітиків України
Образ нарциски в романі Володимира Даниленка «Маски Діани Стогодюк»
11.09.2021|Юлія Сільчук, філолог, поетеса, літературний критик
Алегорії і філософські істини Ольги Камінської
Головна\Події\Презентації

Події

24.11.2018|20:22|Іванка Когутич, Ужгород

В Ужгороді презентували нову книгу Олександра Гавроша «Музей пригод»

Сучасна література для дітей нині може похвалитися кількома яскравими іменами на Закарпатті. Серед них – і ужгородський письменник Олександр Гаврош, відомий насамперед книжками про Івана Силу та розбійника Пинтю, що перевидані відомими дитячими видавництвами України.

Днями в Закарпатській обласній бібліотеці для дітей та юнацтва відбулася презентація нової дитячої повісті закарпатця «Музей пригод», що побачила світ у харківському видавництві «Фоліо».  Чи не вперше закарпатець написав книжку не про свій рідний край, а про столицю України. Дія повісті відбувається паралельно в сучасності та на початку 17 століття, а місцем пригод обрано музей книги та друкарства на території Києво-Печерської Лаври.

«Цією повістю я хотів привернути наших школярів до української  минувшини, але не дидактично, а в ігровій формі. Цей період історії та його провідні діячі досить мало висвітлені в нашій літературі, тим паче – дитячій. Тому я захотів про нього розповісти. Для цього довелося самому чимало вивчити». 

Доктор історичних наук, професор Ужгородського національного університету Сергій Федака високо оцінив «Музей пригод» і привітав колегу-письменника з успішною реалізацією задуму: «По-доброму заздрю сміливості і наполегливості Сашка Гавроша, який щоразу дивує  несподіваними і непростими  темами».

Ужгородська дослідниця дитячої літератури, викладач УжНУ Оксана Панько зауважує, що дитячі книжки ужгородця цікаво читати не тільки дітям. «Тут завжди є чимало пізнавального. Для мене кожна нова книжка Олександра – це радісна подія, якесь особисте відкриття».

Як повідомив Олександр Гаврош, видавництво «Фоліо» готує продовження «Музею пригод», яке невдовзі побачить світ у започаткованій ним серії «Машина часу». А до Нового року автор очікує на вихід у світ вже одинадцятої своєї прозової книжки для дітей. На цей раз у київському видавництві  «Фонтан казок». коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери