Re: цензії

18.12.2024|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Нотатки мемуарного жанру
17.12.2024|Оксана Тебешевська, заслужений учитель України, письменниця
Володимир Качкан: «З того слова насію довічних пісень…»
14.12.2024|Валентина Семеняк, письменниця
Ключ до послань
10.12.2024|Ігор Зіньчук
Свобода не має ціни
01.12.2024|Ігор Зіньчук
Томас Манн „Будденброки” – роман–сага про занепад однієї родини
20.11.2024|Михайло Жайворон
Слова, яких вимагав світ
19.11.2024|Тетяна Дігай, Тернопіль
Поети завжди матимуть багато роботи
19.11.2024|Олександра Малаш, кандидатка філологічних наук, письменниця, перекладачка, книжкова оглядачка
Часом те, що неправильно — найкращий вибір
18.11.2024|Віктор Вербич
Подзвін у сьогодення: художній екскурс у чотирнадцяте століття
17.11.2024|Василь Пазинич, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Діалоги про історію України, написану в драматичних поемах, к нотатках на полях
Головна\Події\Презентації

Події

19.04.2016|10:59|Буквоїд

Вперше презентують книги про успішні реформи в Сінгапурі та Грузії

24 квітня о 12.45 у київському "Мистецькому арсеналі" в рамках Шостого міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" за сприяння Асоціації платників податків України відбудеться презентація двох книжок: першого Прем´єр-міністра Республіки Сінгапур, творця сінгапурського "економічного дива" Лі Куан Ю "Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000", та дипломата Тимура Аласанії" На роздоріжжі".

Книга Тимура Аласанії "На роздоріжжі" вперше буде представлена українською мовою. "Із третього світу в перший. Історія Сингапуру:1965-2000" Лі Куан Ю українською мовою буде представлене останнє її перевидання. Над виданнями працювали перекладачі та редактори "Видавничої групи КМ-Букс". Книжки видаються стартовим тиражем 2 000 одиниць кожна. Особлива увага у виданнях приділяється успішним, нестандартним, інноваційним та сміливим рішенням соціально-політичного, економічного та правового характеру, за допомогою яких Сінгапур та Грузія на сьогоднішній день є зразком наслідування.

Книжки стануть справжньою підмогою для українських реформаторів - довідником і дорожньою картою, за якою можна буде звіряти пройдені шляхи і прокладати нові, виправляти помилки або ж взагалі їх уникати.

Реформи – найкоротший шлях до перемоги. У цьому був переконаний Лі Куан Ю.Створюючи книгу "Із третього світу в перший. Історія Сингапуру: 1965-2000" він хотів, щоб молодь знала, як важко було вижити маленькій країні з територією в 640 кв. км., позбавленої будь-яких природних ресурсів, оточеній великими, щойно отримавшими незалежність державами, які проводили націоналістичну політику. Натомість політичний діяч залишив у спадок не лише мемуари у своїй авторській книзі, а й успішну Республіку Сінгапур, яка менш ніж за 40 років національного суверенітету перетворилася в один з найбільш індустріальних центрів в Південно-Східній Азії. На сьогоднішній день Сінгапур займає важливе місце не тільки в регіональній політиці і економіці, а й у системі світогосподарських зв´язків і міжнародної політики. 
Книжка "На роздоріжжі" відомого грузинського дипломата Тимура Аласанія – це збірка ретельно підібраних та опрацьованих результатів досліджень і власних спостережень, висновків та інтуїтивних умовиводів стосовно реформування, розбудови і розвитку держави нового формату на прикладі Грузії. Автор не створює нових парадигм, його мета - нагадати читачеві, можливо, позабуті думки відомих філософів і політиків щодо шляхів і методів державотворення та ролі індивідуума у цьому процесі, розглянути існуючі соціальні, політичні, економічні, морально-етичні, релігійні догми з нестандартної точки зору та всебічно проаналізувати їх на предмет застосування.

Інформація: Gazeta.ua./a>



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери