Re: цензії

14.09.2025|Тетяна Колядинська, м. Дніпро
За якими правилами “грали” радянські засоби масової інформації
03.09.2025|Ольга Шаф, м. Дніпро
«Був на рідній землі…»
02.09.2025|Віктор Вербич
Книга долі Федора Литвинюка: ціна вибору
01.09.2025|Василь Пазинич, поет, фізик-математик, член НСПУ, м. Суми
Одухотворений мегавулкан мезозойської ери
25.08.2025|Ярослав Поліщук
Шалений вертеп
25.08.2025|Ігор Зіньчук
Правди мало не буває
18.08.2025|Володимир Гладишев
«НЕМОВ СТОЛІТЬ НЕБАЧЕНИХ ВЕСНА – ПЕРЕД ОЧИМА СХОДИТЬ УКРАЇНА»
12.08.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Полтавська хоку-центричність
07.08.2025|Ігор Чорний
Роки минають за роками…
06.08.2025|Ярослав Поліщук
Снити про щастя
Головна\Події\Презентації

Події

29.09.2015|13:53|Буквоїд

Вийшла унікальна книга-путівник культурним Києвом

рамках Київської бієнале 2015 «Київська школа» був реалізований ще один масштабний проект − видання книги про культурні, архітектурні пам´ятки столиці, міські об´єкти, які задіяні в проведенні форуму сучасного мистецтва.

Автори «Київської книжки» створили своєрідний критичний маршрут, в якому переплітаються архітектурний, культурологічний, історичний, художній і урбаністичний погляди на сучасний Київ.

Авторами видання стали художники, арт-куратори, мистецтвознавці. Серед них: Олександр Бурлака, Володимир Єрмоленко, Світлана Лібет, Добриня Іванов, Микита Кадан, Леся Прокопенко, Назарій Совсун та інші.

«Київська школа» − Київська бієнале 2015 − відбувається на 17-ти різних майданчиках у Києві. Кожен з майданчиків має свою історію та історії, які стали не просто обрамленням бієнале, але її складової. Кожен автор суб´єктивно розповідає історію того чи іншого місця − це може бути як переказ історій, розказаних директором Архітектурної бібліотеки або іронічний виклад легенди про смерть Віщого Олега, чия могила тоне в пагорбах району Татарка, або критичний текст про такий нещасливий район, як Воздвиженка. У поєднанні з фотографіями і картами, деталі яких змушують заново поглянути на давно знайомі простори, «Київська книга» стала одним з найважливіших проектів Київської бієнале 2015, який зумів відобразити Київ тут і зараз», − поділилася з Cultprostir  Світлана Лібет, один з авторів книги.

Інформація: Cultprostir

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери