Re: цензії

27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
12.06.2025|Ігор Зіньчук
«Європейський міст» для України
07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
Головна\Події\Презентації

Події

17.03.2014|17:06|Буквоїд

Побачив світ сьомий номер журналу «Жила»

Сьоме число «Жили» – про тіло.

Розповідатиметься про таке:

МУДРОЩІ
«Від мавпи до Адама: як ми стали людьми». Стаття від археолога Аліни Бажал про дивовижну еволюційну мандрівку людського тіла. Чому ми звелися на ноги, чому жінки народжують в муках, як розвивалася мова.

«Мова тіла або Про що мовчать смайлики». Кандидат біологічних наук Іван Хом’як розповідає про рівні невербального спілкування людини і те, як ми «читаємо» одне одного.

«Хвороба як спасіння». Навіщо нам дані хвороби, які висновки ми маємо з них зробити? Як хвороби допомагають нам зробити життя кращим? Про це – у статті сімейного лікаря та психотерапевта Катерини Мартовицької.

«Чому не діють ліки?» Назва статті промовиста. Лікар, автор методик системного зцілення людини Сергій Міщук розповідає, чому ліки, які можна придбати в аптеці – це не єдина панацея.

«П’ять принципів здорового життя». Всього лиш п’ять умов, які так складно реалізувати, але які зроблять людину щасливою. Про них розповідає дитячо-орієнтований психотерапевт Марія Будя.

«Оповідка про 12 чуттів». Гадаєте, у людини є лиш слух, нюх, зір, смак і дотик? нічого подібного. Про 12 чуттів людського тіла розповідають Наталя Єщенко та Данило Косенко.

ДОБРОУСТРІЙ
«Екологія тілесно-душевного життя». Ведуча практик з «лагодіння» - цілительської практики роботи з тілом Олена Бєляєва розповідає про тісний зв’язок внутрішніх переживань і стресів і проявів цього на самопочутті тіла.

«Усмішка – найдивовижніша функція людського організму» - про те, скільки всього може розповісти нам усмішка і ротова порожнина розповідає лікар-стоматолог Діана Ставська.

«Шлях любові, або як говорити з дитиною про секс». На кожному етапі дорослішання з дитиною говорити про секс треба по-різному. Як? Про це розповість психотерапевт Марина Білик.

«Гімнастика мозку». Всі рівні мозку – від рівня рептилії і до неокортексу – перебувають у гармонії і підпорядкуванні вищому за розвитком мозку. Але іноді ця система дає збій, неправильно трактуючи оточуючу ситуацію. Як привести все до ладу? Як справитися з панічними атаками? Практичні рекомендації у статті Тетяни Саніної.

«Полюби свою фізру!». У статті фітнес-тренера Андрія Волчинського ідеться про те, як розвивати фізично дитину від народження і до повноліття: які вправи давати, у які секції записувати?

«Шлях йоги. Від простого до складного». Що дає йога дітям? І чи потрібна вона взагалі? Про це нам розповідають інструктори різних йога-шкіл у статті Євгенії Кравченко.

«Слово про лазню» Чи корисна лазня дітям? А вагітним? Як взагалі лазня стала частиною нашої культури? Про це розповідає майстер банно-оздоровчих послуг Олена Божена.

«Діти. Тіло. Здоров’я». Комплексна стаття від інструктора «Зцілюю чого імпульсу», спеціаліста з ЗСЖ Данила Горського, у якій він розповідає про фізичний розвиток, харчування та навчання дітей для здорового тіла і здорового духу.

ОБРАЗИ ТВОРЧОСТІ
«Відродження: детективна історія про тіло». Як змінювалося уявлення про тілесність впродовж доби відродження? І як з цим справлялися великі митці, як от Мікеланджело? Про це пише мистецтвознавець Людмила Молодан.

«Оголена натура: складнощі сприйняття». Про те, чому не можна накладати табу на оголене тіло в мистецтві розповідає Леся Коверзнєва.

КОЛОГРАЙ
«Душа». Відома авторка Ліля Мусіхіна розповідає, які уявлення про душу мали наші пращури.

КРАЙОБРАЗ
«Приховане одягом». Як сприймається хіджаб мусульманками? Чи є заборона показувати тіло попиранням жіночих прав чи може навпаки підкреслення сексуальності нашими жінками є чимось ненормальним? Про це розмірковує Дар’я Кузнєцова у репортажі з Балі.

«Терапія від друга Будди або Таємниці тайського масажу». Чи є тайський масаж еротичною практикою для розваги туристів чи це щось глибше і глибинніше? Чи взагалі щось інше? Про це з Таїланду пише мандрівниця Оля Коваленко.

У ЧИТАНЦІ дві книжечки для дітей. А у ПІДСИЛКУ цілий набір оглядів книжок на тему людського тіла.

Замовити журнал можна на сайті zhyla.com.ua



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

01.07.2025|21:38
Артур Дронь анонсував вихід нової книги "Гемінґвей нічого не знає": збірка свідчень про війну та життя
01.07.2025|18:02
Сергію Жадану присуджено австрійську державну премію з європейської літератури
01.07.2025|08:53
"Дикий Захід" Павла Казаріна тепер польською: Автор дякує за "довге життя" книги, що виявилась пророчою
01.07.2025|08:37
«Родовід» перевидає «З країни рижу та опію» Софії Яблонської
01.07.2025|08:14
Мартин Якуб презентував у Житомирі психологічний детектив "Гріх на душу"
01.07.2025|06:34
ТОП-10 книг ВСЛ за червень 2025 року
01.07.2025|06:27
Українська письменниця Євгенія Кузнєцова у лонглисті престижної премії Angelus
29.06.2025|13:28
ВСЛ оголосило передзамовлення на книжку Юлії Чернінької "Бестселер у борг"
26.06.2025|19:06
Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
26.06.2025|14:27
Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва


Партнери