Re: цензії

13.01.2022|Ігор Зіньчук
Життя заради України
08.01.2022|Ігор Фарина, письменник, м. Шумськ на Тернопіллі
Пірнання в мореокеання дум
07.01.2022|Захарі Іванов, голова Асоціації письменників Південносхідної Європи та Асоціації софійських письменників (Софія, Болгарія)
Маг напівтонів
Все, що було і чого не було, або Сповідь ґедоніста
05.01.2022|Валентина Семеняк
У лабораторії матриці Слова Володимира Кравчука
Селфі з містом
03.01.2022|Наталія Ребрик, Ужгород
Вертеп від Світлани Бреславської
31.12.2021|Валентина Семеняк, письменниця
Шість дуетів - шість світлоносних всесвітів
28.12.2021|Роксолана Жаркова, літературознавиця
«А я тебе в душу поклала і ношу, як хрестик натільний»: сакральні мотиви у поезії Ірини Фотуйми
Дриґом чи шкереберть? – 5 книг з незвичними сюжетами
Головна\Події\Презентації

Події

01.12.2008|19:55|Олеся Ярова, Суми

Євген Положій проти кретиноскопів

Абсолютний рекорд у Сумах поставив письменник Євгена Положій – у Театр юного глядача його прийшло послухати близько 450 любителів літератури. Автор презентував свій новий роман «Дядечко на ім’я Бог», який у вересні вийшов у видавництві «Фоліо», а також перевидані там же книги «Мері та її аеропорт» та «Потяг».

У фойє театру зустрічали двоє бісенят Гогі й Магогі (персонажі з роману «Дядечко...») та янголятко (персонаж з роману «Потяг»), які разом з автором спілкувалися з читачами та продавали книжки. Ці персонажі через 45 хвилин глядач побачив і на сцені. За допомогою своїх друзів, акторів театру та режисера Валерія Микитенка Євген Положій розіграв невеличку 40-хвилинну інсталяцію за мотивами своїх текстів. Але для глядачів «Потяг 00.26», розпочавшись з музики Тома Вейтса і закінчившись піснею відомого музиканта Олега «Кота» Бондаренка, промайнув дуже швидко. Письменник, який раніше не був помічений в жодному з театральних проектів, здивував своєю природною поведінкою на сцені та безпроблемним переходом з української мови на російську та навпаки. Потім, за традицією, були запитання із залу та відповіді – і продовження автограф-сесії. 

Письменник стверджує, що за вечір було продано понад 500 примірників. До слова, жодна навіть заїжджа «зірка» естради у Сумах не роздала за півтори години стільки автографів, скільки того вечора відомий журналіст та головний редактор популярної місцевої газети «Панорама» Євген Положій

«Відверто кажучи, я не очікував, що сьогодні прийде стільки людей. Але ще більше я не очікував того, що куплять стільки книжок! - дивується сам автор. – Певне, ми дійсно зробили все з точки зору маркетингу правильно. Мета, яку я переслідував цією акцією, крім популяризації власної творчості, - щоб якнайбільше людей читали книжки. Як казав Артур Перес-Реверте, навіть у найгіршій книжці можна знайти хоча б одну цікаву думку. Інша річ, що життя занадто коротке, аби читати все підряд. Тож мені б хотілося, щоб люди мали змогу обирати і вміли вибирати. Але головне, щоб це були книжки, а не кретиноскоп».коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери