Re: цензії
- 22.04.2024|Ігор ЧорнийРозтікаючись мислію по древу
- 08.04.2024|Ігор ЧорнийЗлодії VS Революціонери: хто кращий?
- 04.04.2024|Ігор Бондар-ТерещенкоЛеді й джентльмени, або «Лондонські хроніки» Місіс К
- 03.04.2024|Марта Мадій, літературознавицяФантасмагорія імперського пластиліну
- 28.03.2024|Ігор ЧорнийПрощання не буде?
- 20.03.2024|Наталія Троша, кандидат філологічних наукСвітиться сонячним спектром душа…
- 20.03.2024|Віктор ПалинськийУ роздумах і відчуттях
- 20.03.2024|Валентина Галич, доктор філологічних наук, професорЖиттєве кредо автора, яке заохочує до читання
- 20.03.2024|Віктор ВербичНіна Горик: «Ми всі тепер на полі битви»
- 18.03.2024|Ігор ЗіньчукКумедні несподіванки на щодень
Видавничі новинки
- В «Урбіно» видали безсмертну «Емму» Джейн ОстінКниги | Буквоїд
- Рената Пйонтковська. "Китиха"Дитяча книга | Буквоїд
- Фредерік Верно, "Рейвах"Книги | Буквоїд
- Ніна Горик. "Лінії оборони"Книги | Буквоїд
- Олег Крот. "Комунікації"Книги | Буквоїд
- Таіс Золотковська. "Лінія зусилля"Книги | Буквоїд
- У Vivat вийшла нова книжка Марка ЛівінаКниги | Буквоїд
- Юрій Яновський. "Майстер корабля"Проза | Буквоїд
- Ольга Кобилянська. "За ситуаціями"Проза | Буквоїд
- Іван Франко. "Маніпулянтка"Проза | Буквоїд
Події
Вшанування переможців конкурсу «Золотий лелека»
26 лютого о 18.00 у галереї «Лавра» (м. Київ, вул. Івана Мазепи, 17) відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців ІІ Всеукраїнського конкурсу творів для дітей
молодшого, середнього та старшого шкільного віку «Золотий лелека».
Під час проведення ІІ Всеукраїнського конкурсу було надіслано понад 1200 оригінальних творів.
Найбільш активними виявилися такі регіони:
Київ – 29%
Київська обл. – 18%
Львівська обл. – 24%
Івано-Франківська обл. – 11%
Закарпатська обл. – 6%
Дніпропетровська обл. – 5%
Рівненська обл. – 2%
Тернопільська обл. – 2%
Чернігівська обл. – 2%
Сумська обл. – 1%
Голосування відбувалося відкритим обговоренням членами журі текстів фіналістів. Експерти конкурсу до фінальної боротьби відібрали 20 текстів з-понад тисячі творів, надісланих на конкурс.
Визначались лауреати конкурсу у трьох номінаціях:
- «Молодший шкільний вік»;
- «Середній шкільний вік»;
- «Старший шкільний вік».
Цього року вперше до конкурсу було залучено дитяче журі.
У номінації «Молодший шкільний вік» – читачі Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва, Дніпропетровської обласної бібліотеки для дітей та Донецької обласної бібліотеки для дітей ім. С. М. Кірова.
У номінації «Середній шкільний вік» у якості журі виступили читачі Івано-Франківської державної обласної бібліотеки для дітей, Львівської державної обласної бібліотеки для дітей та Обласного комунального закладу «Сумська обласна дитяча бібліотека ім. М. Островського».
У номінації «Старший шкільний вік» – читачі Державного закладу «Національна бібліотека України для дітей», Миколаївської обласної бібліотеки для дітей ім. В. Лягіна та Тернопільської державної обласної бібліотеки для дітей.
ЛАУРЕАТИ КОНКУРСУ «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА» 2009 рік:
Рішенням журі у номінації «Молодший шкільний вік» лауреатами стали:
Перша Премія – Іван Андрусяк (псевдонім «Тато Йван») за повість «Хто боїться зайчиків?» (м. Київ).
Друга Премія – Наталія Зубрицька (псевдонім «Олена Осінь») за збірку повістей «Королева дощу» (м. Львів).
Третя Премія – Тетяна Бехтер (псевдонім «Бета Блажко») за повість «Цариця Землина» (Полтавська обл., смт. Велика Багачка).
У номінації «Середній шкільний вік» лауреатами стали:
Перша Премія – Надія Гуменюк (псевдонім «Д. Дужич») за повість «Таємниця Княжої гори» (м. Луцьк);
Друга Премія – Оксана Лущевська, Валентина Вздульська, Ксенія Сахацька, Зоя Жук (псевдонім «Горщик-з-кутею») за збірку «Різдвяні повісті» (м. Київ).
Третя Премія – Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит» (м. Донецьк).
У номінації «Старший шкільний вік» лауреатами стали:
Перша Премія – Олена Крижанівська (псевдонім «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо» (м. Київ).
Друга Премія – Лідія Міщенко (псевдонім «Маргарита Старжевська») за повість «Верес» (Чернігівська обл., м. Борзна)
Третя Премія – Оксана Радушинська (псевдонім «Огняно Rado») за повість «Любавонька і чарівний амулет волхвів» (Хмельницька обл., м. Старокостянтинів).
Рішенням дитячого журі визначено переможців у трьох номінаціях:
«Молодший шкільний вік»: Бехтер Тетяна Володимирівна (псевдонім «Бета Блажко») за повість-казку «Цариця Землина»;
«Середній шкільний вік»: Павло Кущ (псевдонім «Варфоломій Кнурець») за повість «Метеорит»;
«Старший шкільний вік»: Олена Крижанівська (псевдонім «Іліотропіон») за повість «Мідне свічадо».
Коментарі
Останні події
- 25.04.2024|12:38Казковий детектив
- 25.04.2024|11:00У "Віхолі" побачила світ книжка Катерини Липи "Історія архітектурних стилів, великих і не дуже"
- 24.04.2024|16:50У Києві стартує фестиваль "Книжкова країна"
- 24.04.2024|11:49Олена Чернінька презентує книжку "Лемберґ: мамцю, ну не плач" у Червонограді та Луцьку
- 24.04.2024|10:47"Лабораторія" влаштовує гаражний розпродаж!
- 24.04.2024|09:57Видавництво Анетти Антоненко перевидасть «Пасажира» Патріка Сенекаля
- 23.04.2024|19:34Лауреаткою премії Drahomán Prize-2023 стала Катажина Котинська
- 23.04.2024|14:56Open call на участь у благодійній виставці “1000 ШЕДЕВРІВ, ЗНЯТИХ НА СМАРТФОН”
- 23.04.2024|10:59У Києві презентують роман Галини Лицур-Щадей «Вдома чекає Марко»
- 23.04.2024|09:20Стартував передпродаж на роман Артема Чеха «Пісня відкритого шляху»