Re: цензії

21.04.2025|Тарас Кремінь, кандидат філологічних наук, Уповноважений із захисту державної мови
Джерела мови російського тоталітаризму
18.04.2025|Ігор Зіньчук
Роман про бібліотеку, як джерело знань
18.04.2025|Валентина Семеняк, письменниця
За кожним рядком – безмежний світ думок і почуттів
12.04.2025|Андрій Содомора
І ритмів суголосся, й ран...
06.04.2025|Валентина Семеняк
Читаю «Фрактали» і… приміряю до себе
05.04.2025|Світлана Бреславська, Івано-Франківськ
«Ненаситність» Віткація
30.03.2025|Ігор Чорний
Лікарі й шарлатани
Пісня завдовжки у чотири сотні сторінок
11.03.2025|Марина Куркач, літературна блогерка, м. Кременчук
Жінкам потрібна любов
"Називай мене Клас Баєр": книга, що вражає психологізмом та відвертістю
Головна\Події\Конкурс

Події

12.07.2021|10:09|Буквоїд

Стартував міжнародний конкурс диджитал-мистецтва «Ми — аніматори»

Розпочато приймання заявок на участь у Міжнародному конкурсі диджитал-мистецтва «Ми — аніматори». До розгляду приймаються роботи у жанрі цифрової анімації й ілюстрації та — у рамках окремої конкурсної спецпрограми — мистецтвознавчі тексти.

Конкурс «Ми — аніматори» — масштабний поліфункціональний проєкт, спрямований насамперед на підтримку художниць і художників на етапі їхнього становлення. Конкурс покликаний проаналізувати цифровий аспект розвитку української та міжнародної артсцени, сприяти утвердженню престижу креативних творчих професій і  становленню українського цифрового анімаційного мистецтва. 

Засновник конкурсу: Міжнародна громадська організація «Гуманітарний проект». Співзасновники: Національна спілка художників України, Інститут екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого,   Кафедра графічного дизайну Київської державної академії декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, всеукраїнська газета Літературна Україна та газета «Культура і життя». Це перша в Україні культурна ініціатива такого масштабу.

Конкурс «Ми — аніматори» має унікальну специфіку. Це — довгостроковий репутаційний проєкт, покликаний допомогти молодій генерації цифрових митців зробити найважливіший крок у своїй професійній кар’єрі — інституалізацію. Участь у конкурсі допоможе молодим митцям привернути увагу галерей, менторів, культурних журналістів, мистецтвознавців, меценатів і діячів креативних індустрій.

За результатами Конкурсу буде видано каталог, частина накладу якого буде передано бібліотекам, мистецьким інституціям, посольствам і галереям. 

Нагородну атрибутику у бронзі створить відомий український скульптор, лауреат численних світових нагород, «вишуканий романтик європейського Міленіуму» Володимир Філатов.

Також у вересні буде проведено колективну виставку фіналістів в одній із провідних галерей міста Києва. 

У довгостроковій перспективі Конкурс має дослідити вплив «цифрового ренесансу» і диджитал-арту на мистецтво, духовність, моду, архітектуру, філософію, урбаністику й громадський простір. Конкурс покликаний сприяти концептуалізації футурологічних і прогностичних візій українського та світового арту в тісному зв’язку з цифровою революцією й глобальною тенденцією до переходу в онлайн. 

 

УМОВИ УЧАСТІ

1. До розгляду прийматимуться оригінальні роботи митців віком до 35 років, створені упродовж останніх п´яти років. 

2. Учасник може подавати до трьох різних робіт у жанрі цифрової анімації (відео-роботи хронометражем від 5-ти секунд до 5-ти хвилин)і/або ілюстрації. Враховуючи короткі терміни подання заявок, Оргкомітет Конкурсу не встановлює тематичних і жанрових обмежень для робіт.

3. Анімаційні роботи  слід попередньо завантажити в будь-яке публічне файлове сховище (WeTransfer, FEX.ua, Dropbox, Google Drive), а до конкурсної заявки додати посилання для завантаження. Цифрові ілюстрації можна завантажити безпосередньо у форму заявки.

4. Надсилаючи заявку Учасник надаєте свою згоду на використання та публікацію роботи/робіт на вебсайтах наших інформаційних партнерів, у соцмережах, на сторінках підсумкового Конкурсного каталогу і під час виставки фіналістів. Згода діє безстроково та розповсюджується на усі країни світу та мережу інтернет.

5. Надіслати заявку на участь можна, заповнивши форму за посиланням:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSekzHx3aEOUU7TAEmGJ6NT6uRKL4D5GQgLjh8MxKXiIpCnYGw/viewform

Дедлайн подавання заявок — 31 серпня!

Ми вітаємо художників, які інтегрують диджитал-можливості в мистецтво і сміливо міняють традиційну парадигму зв’язків з аудиторією. 

У разі, якщо у вас виникли додаткові запитання з приводу конкурсу — пишіть нам на наш e-mail.:digital.awards2021@gmail.com

 

 «ЦИФРОВА РЕВОЛЮЦІЯ»: КОНКУРС НА КРАЩИЙ ТЕКСТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДИДЖИТАЛ МИСТЕЦТВУ

У рамках Міжнародного конкурсу  «Ми — аніматори»стартує спецпрограма «Цифрова революція»: конкурс на кращий текст, присвячених диджитал мистецтву й індустрії.

Конкурс є розумною й своєчасною відповіддю на безпрецедентну ситуацію кризи, пов’язаної з переходом в онлайн більшості культурних інституцій, авторів і художників.  Фокус-тема  «Цифрова революція» заторкує глибокі етичні, екзистенційні й філософські наслідки «переходу в онлайн» й спонукає молодих авторів дослідити суміжність віртуального і офлайн світів, зробити висловлювання про роль і місію цифрового мистецтва і медіаартув сучасній культурній парадигмі, реінтерпретувати наше минуле й по новому освітити наше сьогодення й майбутнє

 

УМОВИ УЧАСТІ

1.  До розгляду прийматимуться оригінальні есе і статті (наукові, мистецтвознавчі, філософські,  публіцистичні, спекулятивні) авторіввіком до 35 років,що досі не були опубліковані.

2. Обсяг текстів не повинен перевищувати 14 тис. знаків з пробілами. 

3. Надсилаючи текст на конкурс, Учасник дає свою згоду на його публікацію на сайтах інформаційних партнерів Конкурсу, у соцмережах та у Конкурсному каталозі.  

Тексти і коротку біографію у форматі Word просимо надсилати на наш e-mail.:digital.awards2021@gmail.com.

Дедлайн приймання заявок — 31 серпня!

ОРГКОМІТЕТ КОНКУРСУ

 

ТАЙМІНГ

01/0731/08

Подавання заявок на конкурс

31/0815/09

Аналіз конкурсних заявок і визначення переможців

16/09

Оголошення переможців

 

Кінець вересня— видання конкурсного каталогу, проведення виставки фіналістів основного конкурсу і спецпрограми та церемонія нагородження переможців



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus

Останні події

21.04.2025|21:30
“Матуся – домівка” — книжка, яка транслює послання любові, що має отримати кожна дитина
18.04.2025|12:57
Під час обстрілу Харкова була пошкоджена книгарня «КнигоЛенд»
14.04.2025|10:25
Помер Маріо Варгас Льоса
12.04.2025|09:00
IBBY оголосила Почесний список найкращих дитячих книжок 2025 року у категорії «IBBY: колекція книжок для молодих людей з інвалідностями»
06.04.2025|20:35
Збагнути «незбагненну незбагнеж»
05.04.2025|10:06
Юлія Чернінька презентує свій новий роман «Називай мене Клас Баєр»
05.04.2025|10:01
Чверть століття в літературі: Богдана Романцова розкаже в Луцьку про книги, що фіксують наш час
05.04.2025|09:56
Вистава «Ірод» за п’єсою Олександра Гавроша поєднала новаторство і традицію
30.03.2025|10:01
4 квітня KBU Awards 2024 оголосить переможців у 5 номінаціях українського нонфіку
30.03.2025|09:50
У «Видавництві 21» оголосили передпродаж нової книжки Артема Чапая


Партнери