Головна\Події\Інтернет

Події

27.05.2020|14:30|Буквоїд

Онлайн-розмова про книгу «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму» з Наталею Гуменюк

«Видавництво Старого Лева» запрошує долучитись до онлайн-розмови з журналісткою та письменницею Наталею Гуменюк про її нову книгу «Загублений острів. Книга репортажів з окупованого Криму», матеріали для якої авторка збирала під час поїздок до Криму упродовж 2014–2019 рр.

Модеруватиме зустріч Ангеліна Карякіна. Пряма трансляція розпочнеться 2 червня о 19.00 на сторінці «Видавництва Старого Лева» у Facebook: https://www.facebook.com/starlev/.

У книжці — історії і трагедії людей, життя яких кардинально змінилося після 2014 року, бо відтоді хтось із кримчан живе в окупації, а хтось — просто в іншій країні. Підприємці та пенсіонери, кримські татари, студенти й громадські активісти, правозахисники та військові, люди з різними політичними та ідеологічними поглядами відверто розповідають свої історії: одні діляться тихим, глухим болем, інші — просто втомилися мовчати й боятися.

«Я вважаю це наша відповідальність розказувати про наших людей там, хай на окупованій, але нашій землі. Щоб там не казали, але реальність змінюється і не знаючи, що відбувається в Криму зараз ми й не можемо знати, як діяти. Ми продовжуємо жити образами березня 2014-го, але реальність і настрої таки змінилися. Ми продовжуємо жити  уривчастими повідомленнями про імена політв’язнів, багато з яких нікого нікому не говорять.  Не розповідати про реальність Криму для мене і означає - віддавати його, погоджуючись на статус кво.  Так, звісно, можна чекати, поки туди якось легально заїде якесь велике західне медіа, але все ж таки це не їхня історія, і не їхня рана», - розповідає авторка Наталя Гуменюк.

Наталя Гуменюк
 — українська журналістка, 2013–2020 рр. — спецкореспондентка hromadske, 2015–2019 рр. — голова ГО «Громадське телебачення». Спеціалізується на міжнародній політиці та конфліктах. Як репортерка працювала в понад 60-ти країнах світу. Авторка книги «Майдан Тахрір. У пошуках втраченої революції» про події «арабської весни». Від часів Революції Гідності і початку війни висвітлює події на Донбасі й у Криму.


коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери