Re: цензії
- 20.01.2026|Ігор ЧорнийЧисті і нечисті
- 18.01.2026|Ігор ЗіньчукПеревірка на людяність
- 16.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськЗола натщесерце
- 16.01.2026|В´ячеслав Прилюк, кандидат економічних наук, доцентФудкомунікація - м’яка сила впливу
- 12.01.2026|Віктор Вербич«Ніщо не знищить нас повік», або Візія Олеся Лупія
- 12.01.2026|Микола ГриценкоВитоки і сенси «Франкенштейна»
- 11.01.2026|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськДоброволець смерті
- 08.01.2026|Оксана Дяків, письменницяПоетичне дерево Олександра Козинця: збірка «Усі вже знають»
- 30.12.2025|Ганна Кревська, письменницяПолотна нашого роду
- 22.12.2025|Віктор Вербич«Квітка печалі» зі «смайликом сонця» і «любові золотими ключами»
Видавничі новинки
- Олександр Скрипник. «НКВД/КГБ проти української еміграції. Розсекречені архіви»Історія/Культура | Буквоїд
- Анатолій Амелін, Сергій Гайдайчук, Євгеній Астахов. «Візія України 2035»Книги | Буквоїд
- Дебра Сільверман. «Я не вірю в астрологію. Зоряна мудрість, яка змінює життя»Книги | Буквоїд
- Наомі Вільямс. «Пацієнтка Х, або Жінка з палати №9»Проза | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Мова речей»Проза | Буквоїд
- Наталія Терамае. «Іммігрантка»Проза | Буквоїд
- Надія Гуменюк. "Як черепаха в чаплі чаювала"Дитяча книга | Буквоїд
- «У сяйві золотого півмісяця»: перше в Україні дослідження тюркеріКниги | Буквоїд
- «Основи» видадуть нову велику фотокнигу Євгена Нікіфорова про українські мозаїки радянського періодуФотоальбоми | Буквоїд
- Алла Рогашко. "Містеріум"Проза | Буквоїд
Події
У Полтаві влаштували літературне чаювання з художницею, яка розписує грамплатівки
До свята Незалежності України працівники Полтавської міської бібліотеки-філіалу №6, що в мікрорайоні Браїлки, влаштували літературне чаювання «Бібліотека запрошує молоді таланти», де представили творчість юної художниці з Полтави Олі Лях.
До свята Незалежності України працівники Полтавської міської бібліотеки-філіалу №6, що в мікрорайоні Браїлки, влаштували літературне чаювання «Бібліотека запрошує молоді таланти», де представили творчість юної художниці з Полтави Олі Лях.
Оля Лях навчається у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка на факультеті філології та журналістики і працює в медіа-сфері. Її таланти різнопланові і яскраві. Оля розписує старі грамплатівки яскравими різнобарвними візерунками: її розпис нагадує петриківський.

Окрім цього, вона малює натюрморти пастеллю та аквареллю, пробує себе в інших мистецьких техніках. Потяг до художньої творчості дівчині передався від батька і дідуся, котрі гарно малювали, хоч і не стали професійними художниками. А базові знання і навики в цій справі Оля здобула в художній школі імені Литовченка в місті Кременчуці, звідки вона родом.
Серед робіт, які Оля Лях продемонструвала користувачам бібліотеки №6, є цікава абстрактна картина, виконана в синьо-жовтій кольоровій гамі. Так представниця нової генерації, котра народилася і виросла в незалежній Україні, проявила свою любов до батьківщини.

Під час чаювання в гостьовій кімнаті бібліотеки мова йшла і про книги, і про мистецтво.
Також бібліотека-філіал №6 представила читачам тематичну полицю «Незалежність – квиток у майбутнє» на постійно діючій книжковій виставці під назвою «Україно моя, ти у серці одна, ти для мене найкраща у світі». Література, запропонована увазі відвідувачів бібліотеки, присвячена боротьбі українського народу за самостійність і суверенітет своєї країни та за утвердження і збереження здобутої незалежності.
Інформація: НП
Додаткові матеріали
- Новинки Видавництва Жупанського до 25 Форуму видавців у Львові
- У Києві відбудеться фестиваль експериментальної анімації та відеоарту
- На Львівщині відбулась книжкова толока «Червоноград читає»
- У Львові продемонструють ретроспективу Романа Сельського
Коментарі
Останні події
- 20.01.2026|11:32Пішов із життя Владислав Кириченко — людина, що творила «Наш Формат» та інтелектуальну Україну
- 20.01.2026|10:30Шкільних бібліотекарів запрошують до участі в новій номінації освітньої премії
- 20.01.2026|10:23Виставу за «Озерним вітром» Юрка Покальчука вперше поставлять на великій сцені
- 20.01.2026|10:18У Луцьку запрошують на літературний гастровечір про фантастичну українську кухню
- 20.01.2026|09:54Оголошено конкурс на здобуття літературної премії імені Ірини Вільде 2026 рок у
- 20.01.2026|09:48«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Минувшина»
- 19.01.2026|15:42«Книжка року’2025»: Парад переможців: Короткі списки номінації «Дитяче свято»
- 14.01.2026|16:37Культура як свідчення. Особисті історії як мова, яку розуміє світ
- 12.01.2026|10:20«Маріупольська драма» потрапили до другого туру Національної премії імені Т. Шевченка за 2026 рік
- 07.01.2026|10:32Поет і його спадок: розмова про Юрія Тарнавського у Києві
