
Re: цензії
- 27.06.2025|Ірина Фотуйма"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
- 26.06.2025|Михайло ЖайворонЖитомирський текст Петра Білоуса
- 25.06.2025|Віктор ВербичПро що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
- 25.06.2025|Ігор ЗіньчукБажання вижити
- 22.06.2025|Володимир ДаниленкоКазка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
- 17.06.2025|Ігор ЧорнийОбгорнена сумом смертельним душа моя
- 13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя СтефаникаЗвичайний читач, який став незвичайним поетом
- 12.06.2025|Ігор Зіньчук«Європейський міст» для України
- 07.06.2025|Ігор ЧорнийСни під час пандемії
- 03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-ФранківськКаміння не мовчить: контур герменевтики
Видавничі новинки
- Джон Ґвінн. "Голод Богів"Книги | Буквоїд
- Олеся Лужецька. "У тебе є ти!"Проза | Буквоїд
- Крістофер Паоліні. "Сон у морі зірок"Проза | Буквоїд
- Дженніфер Сейнт. "Електра"Книги | Буквоїд
- Павло Шикін. "Пітон та інші хлопці"Книги | Буквоїд
- Книга Анни Грувер «Вільний у полоні» — жива розмова з Ігорем Козловським, яка триває попри смертьКниги | Буквоїд
- Тесла покохав ЧорногоруКниги | Буквоїд
- Тетяна Висоцька. «Увага, ти в ефірі!»Книги | Буквоїд
- Христина Лукащук. «Насіння кмину»Книги | Буквоїд
- Тетяна Трощинська. «Любов не минає. Щоденник мами, що втратила сина»Проза | Буквоїд
Події
На Львівщині відбулась книжкова толока «Червоноград читає»
У Червонограді відбулась найбільша книжкова і літературна подія – книжкова толока «Червоноград читає».
У Червонограді відбулась найбільша книжкова і літературна подія – книжкова толока «Червоноград читає».
Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Для відвідувачів книжкової толоки організували книжковий ярмарок, де були представлені книги провідних українських видавництв. Охочі могли взяти участь в інтелектуальних дискусіях, а також поспілкуватися із письменниками».
«Окрім того, у межах книжкової толоки «Червоноград читає» відбулись майстер-класи. Організатори – ГО «Книжкова толока», Червоноградська міська централізована бібліотечна система, Червоноградська міська рада і відділ культури за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.
Інформація: Щоденний Львів
Додаткові матеріали
- У Львові продемонструють ретроспективу Романа Сельського
- 5 вересня у Кропивницькому відбудеться благодійний книжковий аукціон на користь онкохворого школяра
- Московські попи Києво-Печерської лаври видали фотоальбом з Путіним, Азаровим та Медведчуком
- З продажу знімуть книжку, в якій Крим зображено у складі РФ
- Вийшла фотокнига Меліси Катанісі про людей за читанням
Коментарі
Останні події
- 26.06.2025|19:06Дмитро Лазуткін став лауреатом літературної премії імені Бориса Нечерди
- 26.06.2025|14:27Роман, що повертає емпатію: у Луцьку вийшла книжка Костянтина Коверзнєва
- 26.06.2025|07:43«Антологія американської поезії 1855–1925»
- 25.06.2025|13:07V Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» оголошує фокус-тему та нових учасників
- 25.06.2025|12:47Блискучі рішення для життя і роботи: українською побачив світ комікс всесвітньовідомого поведінкового економіста Дена Аріелі
- 25.06.2025|12:31«Основи» готують до друку «Стан людини» Ханни Арендт
- 25.06.2025|11:57Сьомий Тиждень швейцарського кіно відбувається у липні
- 25.06.2025|11:51Видавництво READBERRY перевидало «Чорну раду» Куліша
- 20.06.2025|10:25«На кордоні культур»: до Луцька завітає делегація митців і громадських діячів із Польщі
- 18.06.2025|19:26«Хлопчик, який бачив у темряві»: історія про дитинство, яке вчить бачити серцем