Видавничі новинки

Економіка: як вона працює (і не працює) у словах та малюнках
Книги | Буквоїд
В Україні вперше видано роман сучасного ліванського письменника у перекладі з арабської мови
Книги | Буквоїд
Кетрін Беннер. “Дім на краю ночі”
Книги | Буквоїд
Побачила світ історія української розвідки прадавніх часів
Книги | Буквоїд
Евґенія Йорданова. «Таємниця. 33 історії про любов»
Проза | Буквоїд
Побачила світ збірка оповідань «Львів. Шоколад. Кам’яниці»
Проза | Буквоїд
Перше дитяче видання про коронавірус – психологічна підтримка для українських малюків
Дитяча книга | Буквоїд
Побачили світ історичні есе "Карпатська Україна" Романа Офіцинського
«Пригоди динозавриків» від Еліни Заржицької
Дитяча книга | Буквоїд
Олександр Дан. "Інсомвіта, або Життя та сновидіння Роберта Бланша"
Книги | Буквоїд
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

27.11.2019|14:41|Буквоїд

Російське видавництво «Альпіна» відкрило в Україні видавництво ділової та науково-популярної літератури

У жовтні 2019 року розпочало свою роботу українське видавництво «Альпіна Паблішер» — дочірня компанія видавничої групи “Альпіна”.

Як повідомляє видавництво, мета його діяльності і виходу на ринок — зробити знання доступними та популяризувати цінність читання.

Портфоліо видавництва «Альпіна Паблішер» складається із паперових, а також електронних і аудіоверсій книжок з бізнесу та економіки, гуманітарних і природничих наук, особистої ефективності, психології, культури, творчості та виховання дітей.

Стартовий портфель українського видавництва сформований відповідно до суспільного запиту: за сукупними даними досліджень читацьких вподобань, третина українців, які загалом читають, обирають бізнес- і нон-фікшн літературу.

За два місяці роботи «Альпіна Паблішер» видало в Україні новинки, що встигли стати міжнародними бестселерами: “Все хріново“ Марка Менсона, “Alibaba і розумний бізнес майбутнього” Цзена Міна, “Нелюба дочка” Пег Стріп. Усі книжки друкуються на місцевих підприємствах, один з головних партнерів — харківська типографія «Фактор-Друк». Вартість бестселерів, надрукованих в Україні, значно нижча, ніж у імпортованих видань, і таким чином, більш доступна для українського читача.

Офіційним дистриб‘ютором і партнером «Альпiна Паблiшер» стала компанія Yakaboo — найбільша книжкова інтернет-крамниця в країні.

У 2020 році планується видання як вже відомих світових бестселерів, так і новинок українською мовою. До виходу готуються бестселер New York Times і Amazon про Чорнобильську катастрофу Адама Хіггінботема і третя книжка вже відомого в Україні автора Марка Менсона. Співвідношення у видавничому портфелі найменувань українською і російською мовою буде розподілено згідно актуальному попиту і українському законодавству. «Одним із наших основних принципів є свобода вибору. Ми із задоволенням надаємо свободу вибору нашим читачам — читати книжки у тому форматі і тією мовою, яку вони оберуть самостійно. Головна місія літератури, книжок — бути джерелом знань, і ми націлені стати постачальником цих знань», — говорить Анастасія Костецька, генеральний директор видавництва «Альпіна Паблішер». За словами Костецької, вирішальним фактором для виходу видавничої групи на український ринок стало бажання підтримати інтелектуальну спільноту в боротьбі за спільні цінності й сприяти всебічному розвитку освіти і культури читання в Україні. «Нас також приваблює потенціал українського ринку фахівців, яких ми плануємо долучати до створення нових діджитал проектів видавництва», — додає генеральний директор.

Слідуючи актуальним потребам сучасного суспільства і беручи до уваги дані статистики, згідно з якою 31% українців читають електронні книжки (за даними дослідження Центру Разумкова, культурно-видавничого проекту «Читомо» і платформи Підручник.UA у 2018 році), «Альпіна Паблішер», окрім класичних паперових видань, випускає одночасно аудіо- та електронні версії книжок.

В активі видавництва — велика електронна бібліотека Alpina Digital із більш ніж 2000 найменувань різними мовами, що доступна за підпискою для корпоративних клієнтів. Одна зі стратегічних задач видавництва

«Альпіна Паблішер» — випуск книжок українських авторів. Вже із січня 2020 року видавництво почне прийом заявок від авторів, які пишуть українською мовою. «Альпiна Паблiшер» будує свою роботу у відповідності до законодавства України і є податковим резидентом України з моменту створення.

Усі книжки, які видає ТОВ «Альпiна Паблiшер», проходять реєстрацію у державній Книжковій палаті. Видавництво планує бути активним і соціально відповідальним учасником української бізнес-спільноти. В планах співпраця з місцевими підприємствами з переробки макулатури та інноваційними компаніями в галузі розробки альтернативних технологій виготовлення паперу. Також «Альпіна Паблішер» має намір активно боротися з піратськими і контрабандними виданнями, які на даний момент сповнюють торгівельні точки.коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга
Книги від Bookzone

Коментарі  

comments powered by Disqus

- фільми в кінотеатрах України

Партнери