Re: цензії

27.06.2025|Ірина Фотуйма
"Коні не винні" або Хроніка одного щастя
26.06.2025|Михайло Жайворон
Житомирський текст Петра Білоуса
25.06.2025|Віктор Вербич
Про що промовляють «Вартові руїни» Оксани Забужко
25.06.2025|Ігор Зіньчук
Бажання вижити
22.06.2025|Володимир Даниленко
Казка Галини Пагутяк «Юрчик-Змієборець» як алегорія про війну, в якій ми живемо
17.06.2025|Ігор Чорний
Обгорнена сумом смертельним душа моя
13.06.2025|Тетяна Качак, літературознавиця, докторка філологічних наук, професорка Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника
Звичайний читач, який став незвичайним поетом
12.06.2025|Ігор Зіньчук
«Європейський міст» для України
07.06.2025|Ігор Чорний
Сни під час пандемії
03.06.2025|Тетяна Торак, м. Івано-Франківськ
Каміння не мовчить: контур герменевтики
Головна\Події\Книжковий ринок

Події

30.03.2015|17:30|Буквоїд

Режисерка Іра Цілик дебютує з дитячою книжкою

До «Книжкового Арсеналу» «Видавництво Старого Лева» готує новинку «Таке цікаве життя».

Її авторка – відома українська режисерка й письменниця Ірина Цілик – писала книжку практично у співавторстві з 5-річним сином Андрієм. Ілюструвала «Таке цікаве життя» художниця Христина Лукащук.

Донині шанувальники таланту Цілик могли бачити її вірші для дітей, утім, ніхто й не здогадувався, що перша дитяча книжка відомої київської поетеси, авторки популярних пісень Ірини Цілик буде прозовою. «Як не дивно, ідея цієї книжки народилася в… лікарні. Одного разу ми з Андрійком потрапили до цього невеселого закладу на цілий тиждень. У пошуках все нових і нових забавок для мого знудженого сина я почала писати йому від руки короткі історії. Деякі слова в тексті я заміняла на малюнки – так чотирирічній дитині, що от щойно почала вчитися читати, було легше пробиратися вперед від однієї мальованої “паузи” до іншої, – розповіла БараБуці Ірина Цілик. – Врешті писання подібних історійок прижилося в нашій сім’ї, і ми досі час від часу ведемо з Андрієм щоденники, фіксуючи різні моменти нашого життя. А довкола стільки всього цікавого! І фунікулер, машиністка якого дружить з білками. І зірки, що падають з неба наприкінці літа. І каштани, схожі на їжачків з коричневими блискучими животиками. І горобці, що стукають дзьобами у шибку, вимагаючи насіння. І театр, який чомусь починається з вішака. І камінці з дірками, що приносять щастя… Відтак з’явилася ця книжка. Не зовсім про нас з Андрієм, але про одного хорошого хлопчика, його сім’ю, кота на ім’я Чуча та безліч особливих дрібниць, із яких і починається таке цікаве життя».

take-cikave-juttia_12-13

take-cikave-juttia_16-17

Видавці обіцяють, що з книжки дітлахи дізнаються, що «ґава – дуже розумна птаха, театр – починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш».

Інформація: БараБука

 



коментувати
зберегти в закладках
роздрукувати
використати у блогах та форумах
повідомити друга

Коментарі  

comments powered by Disqus


Партнери